Skip to main content

Topic: Tetras - MSH racing quad (Read 2856 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #1
Pokušavam shvatiti proizvođače helija koji pokušavaju napraviti fpv platformu ali mi ne polazi za rukom. Gledam align i onog jadnog Alana kako se muči na proplanku da slozi neki posteni krug. Jedini koji je napravio nesto koliko-toliko je gaui jer quad izgleda barem ok. Ovo ostalo stvarno ne razumijem!?

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #2
Ahahahahahahahahahahah :D :D :D


Drowned at birth!

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #3
Znači nije baš nešto?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #4
Svi mi odlicno izgledaju ali slozis kvad za doplo manje novaca koji duplo bolje leti  :-[

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #5
Ozbiljno? Ovo ti odlično izgleda? Meni izgleda kao igračka.

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #6
Ajme koji crtic, pa ovo nebi izdrzalo jedan dan letenja

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #7
mislis jednu batku :D

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #8
Kada sam vidio ovaj kvad nisam mogao vjerovati svojim ocima, je li to vic ili sto? lol


Nadam se da nisam pretjerao, ali sam odmah postao konstruktivnu kritiku u njihovij temi s naglaskom kako oni mogu puno bolje s obzirom kako imaju sve dostupno za proizvodnju i inzinjere.


Naj smjesnije je to sto na moju kritiku kako su iako genijalna kompanija sa linijom fantasticnih heli frameova, itekako bi trebali vise uloziti u MR istrazivanje.


Pitanje jednog is MSH-a je bilo, MR?    Mislim, OMG.


Nisam htio povlaciti paralelu sa Align-om i njihovim neuspjehom bez obzira na dostupne resorse i masinerije ali sam uputio na kreativce i njihove uratke.



E sada, kome drago ili ne, bolje da sam bio brutalno iskren kao neki tamo na RCG u vrijeme njihovog MR quad-a prvijenca pa ako su pametni mogli bi i poslusati.


Align sa svom svojom distribucijom i mogucnosti cijele RTF ponude nisu uspijeli u toj bransi.
InnovationMatters

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #9
A ja ih sa biznis strane u potpunosti kuzim. I MSH i Align.

Vidjeli su da je vrag odnio salu i da svi kupuju Fantome od tamo nekog DJI i morali su sklepati bilo sto nabrzaka da imaju barem nesto.
Pogotovo MSH koji je poceo brljati sa helicima dok ih nije ekipa odj..
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #10
Ovo baš i nema veze s fantomom.
MSH možda brlja s helićima ali im prodaja ide dobro.
Za svaki batch Maxija se naručuje unaprijed ili čeka u redu.
Ali ovdje je riječ o racing quadu, o kojem nije bilo naznaka da ga rade.
Izgleda da baš nije uspio pobuditi pažnju (na HF gotovo ni riječi), dok s druge strane cijeli podforum MSH navija za 550-tku.
Meni se sviđa dizajn svega što MSH napravi, ali u quadove se baš ne kužim, ovo mi vuče na autić dizajnom, a zgodno mi je što ima integriranu štampu i bec (pretpostavljam da i drugi to imaju).
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

 

Odg: Tetras - MSH racing quad

Reply #11
Navijamo za 550-ku vec par godina pa nista...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24