Skip to main content

Topic: Koprivnica - maiden (Read 3371 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koprivnica - maiden

Evo prvi maiden flight Spyhawka s upaljenom kamerom.
Nema se šta posebno vidit osim koprivničkih bazena gdje sam leti i potoka Koprivnica.

Bude i boljih snimki dok se odvažim letit na zanimljivijim lokacijama, sad se još uvijek mučim sa sigurnosti leta pa mi treba open space  :)

[attachimg=1]
[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]
[attachimg=5]
[attachimg=6]
[attachimg=7]
[attachimg=8]

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #1
 ;)
ma dobar model za pocetak i trening, svidja mi se i stanica njihova, dobro ukomponirano

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #2
Dobro za početak,pošto ti model ima stabilizaciju naučit češ osnove letenja bez simulatora!  :D poz...
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #3
to je kod bazena?

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #4
Dobro za početak,pošto ti model ima stabilizaciju naučit češ osnove letenja bez simulatora!  :D poz...

Ha ha upravo suprotno. S stabilizatorom sam samo padao s neba jer je stabilizacija predobra, ko da voziš kamion s zaglavljenim volanom, ako počne gubit visinu ili ode u stall stabilizacija te samo ispravlja u horizontalu a moraš malo ponirat da dobiš brzinu. Sad vozim bez stabilizacije i ne padam više :)

to je kod bazena?

Yep. Tamo iza bazena gdje teče potok.

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #5
Malo dalje mi imamo letjelište pošto nedaju letjeti kod bazena,pa kad se vrijeme ustabili možemo organizirat neko letenje!? :)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #6
Malo dalje mi imamo letjelište pošto nedaju letjeti kod bazena,pa kad se vrijeme ustabili možemo organizirat neko letenje!? :)

Ko neda letjeti kod bazena? Pa ne letim iznad bazena, letim na poljima i oranicama.
Gdje vi imate letjelište? Jedan kolega iz KC leti kod pastoralnog centra Stepinca na Lenišću a par drugih kolega profića lete na igralištu iza West centra.
Ima nas dosta iz KC i okolice trebali bi se skupiti svi i dogovorit gdje ćemo se družit i letjeti.

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #7
Ma prvo smo letjeli pokraj golf igrališta isto iznad oranica i livada pa je došla starkelja od babe i rekla da ugrožavamo golfere koji su 250m od nas!? >:( Znam za dvojicu koji lete konstantno s menom a za ostale ne znam,uglavnom ima nas ali se neznamo. :D Ti poznaješ ove koji lete iza west centra?
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Koprivnica - maiden

Reply #8
Ma prvo smo letjeli pokraj golf igrališta isto iznad oranica i livada pa je došla starkelja od babe i rekla da ugrožavamo golfere koji su 250m od nas!? >:( Znam za dvojicu koji lete konstantno s menom a za ostale ne znam,uglavnom ima nas ali se neznamo. :D Ti poznaješ ove koji lete iza west centra?

Nemože baba drugima krojit zakone šta se smije a šta ne, svi su isti pod zakonom, a ako nezna zakon nek ga ide čitat.
Od ekipe iza West centra znam za Stipu, on se bavi već 10 godina pa ga pitam za savjete.
Već sam se s dvojicom RC-aša skompao iz KC, razmijenili brojeve pa da se možemo dogovorit da idemo negdje letit zajedno da izmijenimo iskustva.