Skip to main content

Topic: Letenje kanal Jankomir (Read 13478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #60
Dodemo Davor i ja na preljevnicu!

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #61
Niš, ponesi motor, idem i ja.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #62
Motor mi je cijelo vrijeme u torbi! ;)

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #63
Svaka cast ekipi koja je dosla danas na Preljevnicu, prvo kao biti ce nas par, a na kraju ispao mali miting  ;D ;D ;D., bilo je svih mogucih modela, letilo se na nož, na fpv, laganini u zraku, milina.  I zagi je poletio  ;D ;D , Coljo ga je tako posložio da ide ko špriher, tnx Coljo , imas cugu sljedeći put. Kasnije slijedi neki video. 

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #64
Bilo je fora svakako.  8)
VIDEO: http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/bixler-2-fpv/msg134784/#msg134784

nabacili i 3.5km do Jaruna  ;D
uz nepotrebna budaliranja po zraku, 11km s oko 1800 mAh, prilično ekonomično za bixa  :)
(4900mAh batka u modelu)

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #65
Brutalan dan!

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #66
Super je bilo, ajde nek neko nabaci snimku ak ima.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #67
Evo Toki kratki video, steta nemam sve snimljeno jer mi je krepala batka na gopro, ali ima dosta

Preljevnica 09-11-2013

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #68
Evo Sekile i par slika od vikenda prije, dok je još bilo lijepo vrijeme, makar je i ovako bilo odlično.

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #69
Danas se opet ekipa skupila na letalištu, mogu reci da da je ovo postalo mrak , svaki put nas je sve vise, jos malo pa nece biti mjesta ta parking, by the way ja i kompa Davor smo sutra opet tamo tak oko 12h , treba iskoristiti zadnje tople dane  8) 8)

Danas smo dobili novog dexa u floti, novi vlasnik kolega Boha, prvi let uspjesno prosao, cak smo mu malo i stisnuli gasa da vidimo jel negdje curi ulje  :D :D ;D  ;D

Odg: Letenje kanal Jankomir

Reply #70
Danas je stvarno bilo dobro, a i vrijeme je poslužilo.
Naopravio sam prve korake sa quadom, Mini Dexom. Trebati će još vježbati a i dobio sam savjet da ga iz plus konfiguracije prebacim u X.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...