Skip to main content

Topic: GEE-BEE R-3 (Read 4181 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: GEE-BEE R-3

Reply #2
Aj manite se corava posla; skupa nemate dovoljno kikirikija da slozite ili opremite takvo sto, bjezi jebote samo motor kosta 6500 dolara, MOKI 400 radialka




Odg: GEE-BEE R-3

Reply #6
Kak mislite trgnuti na nos?

veoma je tezak za letiti-upravljati,
jako je ne stabilan zbog jako debelog trupa,imali smo dva u klubu i ne bas mali 2.30 raspon krila pa ipak jako kritican,
ja ga nikome ne preporucam,

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #7
Ovaj model Senior Sportster ( Y ) mi izgleda jedno 3 svjetlosne godine ispred Gee Bee R-1... Za razliku od R-1 ima veću površinu krila i ne izgleda mi ko da ima onak debeli trup...
R-1 mi izgleda ko svinja na steroidima... :D
Senior Sportster mi izgleda lakši za upravljanje... Možda sam u krivu, sigurno ne tvrdim da sam u pravu...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #8
u svakom slucaju,
mnogo srece i zadovoljstva

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #9
Ovaj model Senior Sportster ( Y ) mi izgleda jedno 3 svjetlosne godine ispred Gee Bee R-1... Za razliku od R-1 ima veću površinu krila i ne izgleda mi ko da ima onak debeli trup...
R-1 mi izgleda ko svinja na steroidima... :D
Senior Sportster mi izgleda lakši za upravljanje... Možda sam u krivu, sigurno ne tvrdim da sam u pravu...

ali pa taj ti je 3m i motor 250cm
je li imas pretstavu koliko to kosta ??

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #10
Rekoh da imam nacrte za taj model ali skenirane i na kompu... Raspon na nacrtu je 115 cm i predviđeni je elektro setup... Pošto su nacrti skenirani imaju mogućnost povećavanja i smanivanja po volji... :)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #11
treba da znas,sto je model ove vrste veci to je laganiji za upravljati,
vazi za ovoga DEBELJKA

Odg: GEE-BEE R-3

Reply #12
mislim da je najbolje da ga napraviš i probaš,  ak ti se dopadne mali lako složiš veći, ili manji :)