Skip to main content

Topic: Vinkovci, prvi let (Read 2847 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vinkovci, prvi let

Pozdrav ekipa. Novi sam na ovom forumu. RC mi je zanimljiv ovako generalno, ali quadcopteri su mi tiha patnja već par godina, jer mislim da su revolucija sami po sebi. Pošto se bavim snimanjem, samo sam čekao dan kada ću moći i snimati s njima, a taj dan je napokon došao. :)
Prvenstveni razlog nabavke quada mi je bio radi snimanja, ali želja mi je i naučiti s njim letjeti, jer me baš i ne veseli potpuna automatika nad kojom nemam kontrole.

Evo i montiran video prvog leta ( odnosno prva tri leta ):

http://www.youtube.com/watch?v=A5926Enx2Xo

Odg: Vinkovci, prvi let

Reply #1
Kad nitko neće evo ja ću :)
Dobrodošao Antone na forum i to u ime ekipe iz Slavonije jer predpostavljam da si i ti isto.
Čudi me da se nisi malo prije raspitao u klubovima ili na forumima, ima nas ovdje majstora i siguran sam da bi ti ta velika baza podataka i iskustava omogučila letenje mulirotorom i da nebi bili tiha patnja. Ovako si dočekao neizbježan proizvod pod sloganom "leteča kamera" ali nemojte me krivo shvatiti nisam rekao da je to nešto loše, čak dapače, to je jako dobar proizvod i ja bi ga najradije isto udomio  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Vinkovci, prvi let

Reply #2
Pozdrav Antone (Pozdrav i Andriji, nadam se da je i on na forumu) i dobrodošao na naš forum.

Video je predobar, čak se vidi i moj bickikl (0:05 - 0:13) parkiran blizu hangara. Ok, i nije moj bicikl, djevojka mi posudila od svog pokojnog oca (uh, pa ja niša nemam svoje).

Imam i ja snimak vas dvojice, ali me nešto youtube u zadnje vrijeme mrzi - minuta videa, preko 500 minuta uploada.

Radujem se vašim sljedećim letovima i snimcima. Do tada,

LP,
milan
---

Odg: Vinkovci, prvi let

Reply #3
Kad nitko neće evo ja ću :)
Dobrodošao Antone na forum i to u ime ekipe iz Slavonije jer predpostavljam da si i ti isto.

Tako je. ;)

Quote
Čudi me da se nisi malo prije raspitao u klubovima ili na forumima, ima nas ovdje majstora i siguran sam da bi ti ta velika baza podataka i iskustava omogučila letenje mulirotorom i da nebi bili tiha patnja.

Stvar je u tome što mene quadovi privlače na jedan drukčiji način od klasičnog RC modelarstva. :) Oni su mi sredstvo za ispunjenje cilja, a i kao koncept su mi odlični.
Da budem iskren, nisam se nikada sjetio potražiti ovako klub ili tako nešto, ja to uvijek sve kao vuk samotnjak, tražim po netu i na kraju si nabavim. :)

Quote
Ovako si dočekao neizbježan proizvod pod sloganom "leteča kamera" ali nemojte me krivo shvatiti nisam rekao da je to nešto loše, čak dapače, to je jako dobar proizvod i ja bi ga najradije isto udomio  :)

Zato sam ga i uzeo. :) Radi kamere.

Pozdrav Antone (Pozdrav i Andriji, nadam se da je i on na forumu) i dobrodošao na naš forum.

Pozdrav Milane! Nije Andrija na forumu, ali vjerojatno će lurkati po temama. :)

Quote
Video je predobar, čak se vidi i moj bickikl (0:05 - 0:13) parkiran blizu hangara. Ok, i nije moj bicikl, djevojka mi posudila od svog pokojnog oca (uh, pa ja niša nemam svoje).

Imam i ja snimak vas dvojice, ali me nešto youtube u zadnje vrijeme mrzi - minuta videa, preko 500 minuta uploada.

Radujem se vašim sljedećim letovima i snimcima. Do tada,

LP,
milan
---

Hvala. Dok se malo naučimo, i ako preživi, bit će još videa. :)