Skip to main content

Topic: FrSky Taranis (Read 137757 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FrSky Taranis

Reply #270
biti cu ti iskren,ne cuje se jako moram je skoro staviti na uho...

Odg: FrSky Taranis

Reply #271
To zujanje nek te ne smeta jer na livadi neces cut uopce taj sum... Svima zuji

Sent from LG-G4


Odg: FrSky Taranis

Reply #272
To se zapravo cuje sum iz pojacala jer ga software ne ugasi nakon reprodukcije. I da, nemoj stanicu stavljat na uho ;D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

 

Odg: FrSky Taranis

Reply #273
hvala,ma ono bio sam se uplasio skupljao sam dugo novce za nju,vidis da nemam ni prijemnika :( .....vec sam pomislio da li je moguce da se ovo meni desava...mislio sam da nesto nije u redu..

Odg: FrSky Taranis

Reply #274
Ak ces tak razmisljat...mozda ovo nije bas najbolji hobi za tebe ;))))

Salim se malo.. Glavu gore sve je ok ! Imas shemu da na s1 ili s2 nastimas volume pa ak te bas tolko smeta proguglaj malo kak se to radi pa mozes na taj jogdial (ili neki drugi input) stelat glasnocu ;)

Sent from LG-G4


Odg: FrSky Taranis

Reply #275
Stanica je ispravna i radi,to mi je najbitnije.To zujanje i nije toliko strasno ali probat cemo i to rijesti,sljedeci mjesec cu uzeti prijemnik mislim da ce to biti X8R....
Sto se tice zvuka probat cu sa ovim,nije skupo a mozda pomogne...ako ne jbg...

 http://www.ebay.com/itm/5-Pcs-Black-Plastic-Clip-On-Noise-Suppressor-5mm-Cable-Ferrite-Core-Filters-/131413652689?hash=item1e98dd34d1:g:MPQAAOSwm8VUxma3


Ak ces tak razmisljat...mozda ovo nije bas najbolji hobi za tebe ;) )))

Salim se malo.. Glavu gore sve je ok ! Imas shemu da na s1 ili s2 nastimas volume pa ak te bas tolko smeta proguglaj malo kak se to radi pa mozes na taj jogdial (ili neki drugi input) stelat glasnocu ;)

Sent from LG-G4



Samo se ti sali,budem te udavio pitanjima o svemu tome... jucer sam sjedio 30 min na wc-u igrajuci se i jos nisam ni 10% skuzio sta ta stanica sve moze.... :D

Odg: FrSky Taranis

Reply #276
Ne treba ti ovo s linka kam bus to zakacio ? Gle...prijedlog... Odi na livadu i poleti/provozaj model... Ako te nakon dana na livadi bude smetalo zujanje onda trazi dalje. Jednostavno doma i vani nisi u istim uvjetima

Sent from LG-G4


Odg: FrSky Taranis

Reply #277
moja zuji u 3 coska, cim poletis nakon toga UOPCE ne dozivljavam stanicu, nije to ko da imam nadrkanu muziku u autu pa da se obazirem na svaki sum  ;D pelaj i ne sekiraj se  ;D

Odg: FrSky Taranis

Reply #278
Stanica je ispravna i radi,to mi je najbitnije.
Kako znaš da radi, ako nisi probao sa prijemnikom vezu ?


E sada, pitanje za Taranis-experte: recimo da je ovo referentni materijal :
http://www.eflightwiki.com/eflightwiki/index.php?title=FrSky_Telemetry

mene zanima slijedeće; ima li neka dobra duša ovdje koja bi za popis prijemnika koje imam rekla da li sa int. verzijom Taranisa mogu bez raznih fw-sranja i upgrejda ovog-onog koristiti iste ? Tj. ETSI odnosno EU verzija sigurno ne dolazi u obzir.
Trenutačno su u igri 2 komada DHT-U modula na non-FrSky stanicama ?

Popis bi išao na PP, nemam se namjeru ovdje preseravati.

Damir


Odg: FrSky Taranis

Reply #280
Damir jel ti pomazu kaj ove dvije stranice?
.....
Pomažu. problem su mi V-prijemnici prve generacije (dakle ne oni II) koji se ne mogu bindati !
Za sada bu ostao DHT-U..a o ostalom razmisliti.

Hvala i Zero-u

Damir

Odg: FrSky Taranis

Reply #281
E jedno pitanjce. Danas slozili frendu taranis x9d koji je bio u mode1 na mode2 mehanicki. Ja sam ga flashao na zadnji firmware. Kako ga sad softverski bacit u mode 2. Njub sam jos u tom dijelu. Hvala na odg unaprijed :)

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk


Odg: FrSky Taranis

Reply #282
mislim da ide ovako,stisni i drzi tipku MENU (stranica 1),na dnu imas opciju za promijenit.... sve je ljepo prikazano  :)

Odg: FrSky Taranis

Reply #283
Aaaa bio u tom meniju nisam vidio. Hvala najljepša :)

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk