Skip to main content

Topic: Windows.next:) (Read 7238 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Windows.next:)

Reply #15
evo ja sam mladi i friški korisnik....

pocel sam koristiti računalo kad su izašli win 7


i mogu raci da su najbollljjjiii....

dobio sam linux na kompljuteru kad sam ga kupil i nisam mogel nikaj z njim...

nakon paljenja sam imao samo crni ekran i nekakvu strelicu i mogle sam samo kucati slova i samo je nekakve erore javljal
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Windows.next:)

Reply #16
Sve se to može usporediti u jednoj rečenici: Linux, to ti je OS za više računala u jednom.... M$ Windoze , to ti je više sr...a tamo gdje bi trebalo biti samo jedno !
Ili kao zaključak: unixoidi su multiuser, multitasking... a Windoze multishiting OS.

Windoza se drže ko pijan plota oni koji nikada nisu probali nekaj bolje, a 'Torvaldsovi sljedbenici' to i znaju.

Ili kako je rekao jedan freak: Na Windozama imaš svega po malo...office, utility.. ali ništa pošteno!

Fuj !

Damir

Odg: Windows.next:)

Reply #17
Jasno, ne bih želio generalizirati, klinci danas su nalik nama starijima dok smo i mi bili klinci, razlika je samo u izloženosti informacijama i materijalnim mogućnostima. I za mene je C64 bio kraj svijeta jer nisam bio u prilici vidjet pravi mainframe. Tako i sada, u još većoj hrpi (dez)informacija nije lako snaći se i prepoznati što vrijedi, a što ne. Nažalost, škole i fakulteti tu ne pomažu puno, i tamo možeš čuti svašta.

U potpunosti se slažem!
Hehe, apropo Comodorca što spomenuste...
ja sam '83. godište, al sam se kao mali igrao na Sinclair ZX Spectrumu, pa onda C128, pa Amiga(ne sjećam se modela), zlatna vremena iako sam se na njima samo i isključivo igrao!

Lijep pozdrav, Darijan
j***te, kad malo razmislim...Trošimo život uprazno, a jedino smo njega dobili besplatno...

Odg: Windows.next:)

Reply #18
Sve se to može usporediti u jednoj rečenici: Linux, to ti je OS za više računala u jednom.... M$ Windoze , to ti je više sr...a tamo gdje bi trebalo biti samo jedno !
Ili kao zaključak: unixoidi su multiuser, multitasking... a Windoze multishiting OS.

Windoza se drže ko pijan plota oni koji nikada nisu probali nekaj bolje, a 'Torvaldsovi sljedbenici' to i znaju.

Ili kako je rekao jedan freak: Na Windozama imaš svega po malo...office, utility.. ali ništa pošteno!

Fuj !

Damir

Majstorski rečeno!

A evo jedne "informacije" za Windows-aše...

Za Linux OS   N E M A    P I S A N I H virusa, trojanaca, worm-ova itd, a još uz to je
open source OS, jbg, nije za igranje nešto, ali onaj kome je to važno, ne mora ni razmišljat o nićem drugom doli Prozora!
=)
j***te, kad malo razmislim...Trošimo život uprazno, a jedino smo njega dobili besplatno...

Odg: Windows.next:)

Reply #19
A može se reči o ovako: na svijetu postoje 10 vrste ljudi: oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju. Ovi drugi zadovoljni su sa Windozama . :D


Damir

Odg: Windows.next:)

Reply #20
Ja sam zadovoljan korisnik Windowsa ako ne radi ima vrlo jednostavno Low Tech riješenje čekič od 2 kg i ubij boga u njemu :D :D :D :D :D :D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Windows.next:)

Reply #21
da se linux koristi u postocima u kojima se sada koriste windoze situacija bi bila obrnuta.

standardna prica kada ljudi zastupaju ono sto koriste. netko voli popa, a netko popadiju...  ja nemam sto reci u korist windowsa osim da sam zadovoljan i da sa njima nemam nikakvih problema, a programi u kojima radim ne rade na linuxu pa ni tu ne vidim prednost, 99% korisnika ne programira i ne bavi se mrezama pa ni tu nema prednosti linuxa. ja za sebe jedinu prednost vidim u tome da je linux besplatan, a cak ni to jer je danas sve besplatno iako ne znaci da je i legalno.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Windows.next:)

Reply #22
kaj je to comodore ?

grafička ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Windows.next:)

Reply #23
"grafička ?", da s integriranim zvukom i tipkovnicom!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Windows.next:)

Reply #24
marioM vam je poznati strucnjak za "paljenje na guranje".  ;) ;) ;) ;)

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Windows.next:)

Reply #25
...ja za sebe jedinu prednost vidim u tome da je linux besplatan, a cak ni to jer je danas sve besplatno iako ne znaci da je i [move]legalno[/move].

Kolega, zanima me da li drugi kolega Ivan Iowa misli o ovome isto kao i Vi?
Da li se u USA isplati ilegalno posjedovanje software-a?
 :-\
j***te, kad malo razmislim...Trošimo život uprazno, a jedino smo njega dobili besplatno...

Odg: Windows.next:)

Reply #26
"grafička ?", da s integriranim zvukom i tipkovnicom!

aha..... super
to je nekaj novo ... ja sam dobio neku ATI u svom kompu ali mi trza kad igram avatara u HD jel bi ta Comodore bolje vrtila igricu da si je nabavim
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Windows.next:)

Reply #27
Moja olovka koja piše pod UNIXom najbolji je primjer svestranosti spomenutog OSa. Tinta se potrošila, ali je čep poslužio kao nosač i maska tastera ugrađenog na palicu stanice! Koji win, koji mac, vidi se na što se možeš osloniti u svakoj prilici!

Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Windows.next:)

Reply #28
Nice prerada  8).... taj gumbić ma podsjeća na gumb na palici aviona za rokanje raketa ili mitraća :)  Znači moram se pazit ak ćemo multipleksirat na istom terenu :) :) :)


Djadjo