Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316805 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #585
E da bar ja iman svog konja za nitro trku  :D
Valjda cu ga zavrsit do jeseni,a ovu nedilju ako budemo mogli,naravno da cemo doc.
Nema nista bolje nego provest slobodno popodne na piketu  8)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #586
@Ante ako budemo tamo na ''PIKET NITRO DAN'' , to će Ti bit pokazna vježba...pa ćeš odmah znat u što se upuštaš  :D :D :D ...FunCub regliran za nove pobjede...film kada je ispala kamera , ne mogu skinut jer mi dropbox ne prepoznaje device....ali na dobrom sam putu da izvršim download ;D ;D ;D
Ciao čujemo se  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #587
Nije obaveza imati nitro model svi ste dobro dosli. Triba iskoristiti ovo jos malo dobrog vrimena,a uskoro ce poceti skola i mnoge druge obaveze tako da cemo se tesko moci okupiti. Zato bi bilo dobro da donesete sve sta leti pa da obojamo nebo nad piketom. Ljep pozdrav!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #588
Večeras mi je prijo Toni ubacio renoviranog Fun Cub-a  na You Tube  pa dajem komentar: Nagli pad napona na staroj LiPo 3S ,uzrok je gubitku pogona i djelomično komandi u trećem pokušaju vanjskog lupinga.Pošteno priznajem da sam zaboravio  da letim već 8 minuta a nemam telemetriju (zato čim budem mogao kupujem Taranis sa glasovnim upozorenjem gubitka ili pada napona na bateriji modela)jeftini alarm na Cubu  nije reagirao, a na TX nisam uključio štopericu. :(
Kao što vidite on board cam 808/16 se odvojila u leđnom slijetanju i snimila ovaj ''nježni'' dodir sa majčicom zemljom...na sreću bez poslijedica...jer ipak sam ja stari mačak.... :D :D :D ...

http://www.youtube.com/watch?v=Wbo5zpo-BaY
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #589
Maiden Eternity odrađen bez problema.Runje je to odradio profesionalno. Video slijedi kad se uploada. Pozdrav sa Piketa od @ runje i @skipija

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #590
Remote super filmic. Kamera na kraju snimke ostala u savrsenom polozaju. Nadam se skorom viđenju (u nedjelju kod sove)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #591
@Živio Nino , ipak je baterija radila 8 minutaa nekao što sam mislio 3 minute...zato je jadna i pala na 8%...ali telemetrija je neophodna ,barem što se tiče baterije.Hvala Nino i vidimo se. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #592
@Skipi i Runje ...odlično....čekam video...ajmooooooo... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #593
Evo kako je tekla rekonstrukcija trupa i nosača motora na poklonjenoj jedrilici od kolege skipija koja je jos davno "poginula"na stolu!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #594
@Runje , majstorski.....sada znamo kome će mo donosit modele u crnoj vreći...... ;D ...Živio
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #597
Momci , ovo je bilo prekrasno....bravo  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #598
Svaka čast meštre. 8)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #599
Hvala na cestitkama


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan