Skip to main content

Topic: Multirotor za DSLR (Read 1750 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Multirotor za DSLR

Pozdrav svima.

Inace ne volim dizati ovakve teme jer uvijek je takvih pitanja bezbroj, a jednoznacnog odgovora nema no ja i dalje trebam neko usmjerenje. Dakle vec ne znam koliko dugo citam po nasem forumu ali nemam odgovora.

Ne znam od kud da pocnem, trebam frame da dignem svoj EOS 600D plus objektiv, naravno. Procitao sam hrpu tema, sto ovdje sto na stranim forumima. Poanta kod stranaca je kao sto znamo, sto skuplje to bolje, jasno mi je da se nemre proci za neku sicu ali ne trebam odmah ici na cinestar ili nesto slicno.
Dakle ne znam niti da li ce mi hexa biti dosta ili moram ici na vise?  Uvijet je naravno stabilan frame i gimbal za kameru. Vidim hrpe mogucnosti, od klonova, preko domacih verzija od kolega sa foruma do nekih dokazanih skupljih rijesenja.
Poslusat cu svaki savjet, bilo sto, linkove, nije mi problem citati i uciti, ako ima vec ovakva tema volio bih da me se uputi jer nisam naletio na nju.

Odg: Multirotor za DSLR

Reply #1
dali si ikada letio multi ?

Odg: Multirotor za DSLR

Reply #2
Nope. Cijeli zivot sam u avionima. Naravno, auti, brododovi, a bilo je kratko i 450 heli koji mi trenutno stoji.

Naravno da ne bih odmah stavio gore kameru i letio, ako te taj dio zaintrigirao?


Odg: Multirotor za DSLR

Reply #4
Dobar Dan Tommee,ne znam Tvoju lokaciju,jer je ona u svakom slučaju jako važna za stupanje u telefonski ili bliski kontakt sa stručnjacima kao što su JAZAVAC ,Dr.Tom,Mike ,Elnino...itd.Ja sam iz svijeta balza modela aviona,a o multijima sam doznao više, na ovom forumu,nego iz svih knjiga i stranih foruma.Pa ako Ti nije problem kontaktiraj na PM eksperte sa ovog foruma,i vjerujem da će pomoći.Elnino ti je postavio odlično pitanje....a taj prvi korak napravit češ sa jeftinijim spravicama,koje i nisu tako skupe.Mene osobno, multiji i njihove fantastične mogućnosti, zanimaju zbog snimanja mojih modela aviona u svim fazama leta.
Veliki pozdrav iz Splita i ne zamjeri na sugestijama. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Multirotor za DSLR

Reply #5
Ma u zg sam, hvala na savjetima. Ako oni vide temu nadam se da ce se javiti, vrlo rado bih u zivo popricao i pregledao sve.

Odg: Multirotor za DSLR

Reply #6
Oooo, pa kada si u Zagrebu,imaš sve na dispoziciji...klubove i experte..Želim Ti ugodan Dan  ;)
Ciao
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes