Skip to main content

Topic: e-sky belt stanica i prijemnik (Read 4233 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

e-sky belt stanica i prijemnik

pozdrav svima!!

novi sam u ovom pa me zanima,narucio sam belt cp v2 RTF

i gledam i avione tocnije nesto kao ovo
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11225

ovdje fali samo prijemnik stanica i baterija
dali je moguce prijemnik stanicu i bateriju od belt cp v2 montirat na ovaj avion ili slicni njemu
na slici je prijemnik od belta i funkcije koje ima


znam da prijemnik i stanica nisu nesto ali...

Hvala  :)


Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #1
danas je tesko biti pocetnik od 35 hitova nitko ne zeli pomoci

znam da su vam malo glupa pitanja koja postavljam al jeb ga nov sam u tome

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #2
Moguce je samo kod utora za baterije trebas preokrenut-pomaknut dva prekidaca,  za avione ili simulator na pc-u ih samo prebacis s 1 na 2 ili nula. tj jednog i drguog prebacis s dosadanjeg polozaja na suprotni.

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #3
Moguce je samo kod utora za baterije trebas preokrenut-pomaknut dva prekidaca,  za avione ili simulator na pc-u ih samo prebacis s 1 na 2 ili nula. tj jednog i drguog prebacis s dosadanjeg polozaja na suprotni.

na to sam negdje naletio da ima prekidace ispod baterija,znaci samo njih premjestinm na suprotnu poziciju od sadasnje i to bi trebalo radit na ovom modelu gore
odlicno hvala na pomoci  ;)

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #4
..sve se moze samo..ja to nebi ucinio..nesto slicno ima i ja ..mislim od stanice...i nije to to...za takav avion ti treba dobra stanica...bar ona na kojoj mozes dobro nastimavat zakrilca..da ti se ne desava da avion naglo reagira..ili sporije reagira...steta bi bilo razbit avion zbog stanice.. :-\...bolje napravi neki pocetnicki model od deprona..sa tom stanicom bi ce ti svejedno ako ti avion padne..
Turnigy 9X

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #5
..sve se moze samo..ja to nebi ucinio..nesto slicno ima i ja ..mislim od stanice...i nije to to...za takav avion ti treba dobra stanica...bar ona na kojoj mozes dobro nastimavat zakrilca..da ti se ne desava da avion naglo reagira..ili sporije reagira...steta bi bilo razbit avion zbog stanice.. :-\...bolje napravi neki pocetnicki model od deprona..sa tom stanicom bi ce ti svejedno ako ti avion padne..

a nesto ovako onda ovaj set???
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/AVIO-ELEKTRO-KIT.html
IZO-floor napravit neki model i to je to

btw neznam kolko pratite pluraMAKS
al sam vidio dx6i stanicu i prijemnik za 1099kn
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/pages/Novi-rc-modeli-za-2011..html
sto mi se cini ok cijena

isto sam vidio da je bilo nekih problema sa tim stanicama tu na forumu
dali se isplati to uzimat (privukla me cijena,jer sam nasao oglase da neki polovne prodaju za sl cijenu)

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #6
To je ok cijena.

Oko 150$ dodje nova u Amerika
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #7
set je takav ..kakav je..nad prosjecan. :-X.samo je cijena ogromna. :o..ako znas ili imas prijatelj nekog dobrog kao ja :)...onda ti je bolje da narucujes djelove ...izvana..duplo  ??? jeftinije ces proc..a sto se tice stanice.. :).i ja ju cekam da dode. :P.ipak je to NOVO ..s garanciom trgovca...( a ne polovna )..i nebi se trebo bojat da je stanica losa...moj prijatelj ju ima a i sam sam ju  koristio za svoje depronce...pokazala se odlicna...cim se pojavi u trgovini ja je namjeravam kupit. ;D..sve ostalo sto te zanima naci ces na forumu...ipak ovo je najbolja stranica..
Turnigy 9X

Odg: e-sky belt stanica i prijemnik

Reply #8
set je takav ..kakav je..nad prosjecan. :-X.samo je cijena ogromna. :o..ako znas ili imas prijatelj nekog dobrog kao ja :)...onda ti je bolje da narucujes djelove ...izvana..duplo  ??? jeftinije ces proc..a sto se tice stanice.. :).i ja ju cekam da dode. :P.ipak je to NOVO ..s garanciom trgovca...( a ne polovna )..i nebi se trebo bojat da je stanica losa...moj prijatelj ju ima a i sam sam ju  koristio za svoje depronce...pokazala se odlicna...cim se pojavi u trgovini ja je namjeravam kupit. ;D..sve ostalo sto te zanima naci ces na forumu...ipak ovo je najbolja stranica..

gleajuci okolo neke hr forume vezane uz rc modele, ovdje definitivno mozes na svako pitanje dobit kvalitetan odgovor

za pocetak sam si uzeo belt cp v2 da vidim dal je to uopce za mene (a pretpostavljam da je posto se ne odljepljujem od realflighta)
pa cu onda ulozit u dx6i ubrzo  :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.