Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 779602 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1680
Ja čekam paket od početka 9 mj sa RcTimera

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
To ti najvjerojatnije nikad neće doći.
Ja sam jo prije godinu i pol tako, žalio se, oni rekli da su poslali ponovno....nikad došlo.
Mislim da je u paketu bilo 8 propelera, regler i motor.
Kad sam se drugi puta žalio da nije došlo, nisu se udostojili ni odgovoriti, a prekasno je bilo da otvorim dispute na Paypalu. Do tada nikad nisam imao problema s njima.
Ošlo 150kn u vjetar.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1681
Ja sam neke pakete znao čekat 2 i više mjeseci i uvijek bi na kraju ipak došli, na RCTimeru si obavezno stavite registered tako da imate tracking broj, također vidim da imaju USA warehouse ali neznam kakvi su sa dostavom. Za sad uvjerljivo najbrže stigne UK ebay, tamo gledam ako si što mogu naći kad trebam.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1682
ma rctimer je iz mog iskustva najgora online trgovina, uzmem neki motor i magneti jedna strana zaljepljena skroz gore dr str skroz dolje 10 gr razlike i support mi kaze pa uzmite super atak i izbalansiraj sam, jbt cijeli super atak bi potrosio da sam to balansiro
uglavnom KATASTROFA SU

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1683
Jel kome paket iz HK.a isao singapur poštom preko Cipra. Moj je u Cyprusu. Vidim ga, ali ne mogu do njega :( . I pitanje da li ce ga ciprusani prosloijediti ili ce ga vratiti u Čajnu ?
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1684
china post :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1685
Aha, zato nam kasne paketi  :D
prvi put da mi je paket poslan preko singapur pošte i od 18.10 ni traga ni glasa.
down with the gravity

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1686
ma doci ce taman za bozic i ng :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1687
Jeba te ima ih milijarda pa mogu valjda jos nekog zaposliti na nosenju i razvrstavanju paketa ;)

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1688
Jel kome paket iz HK.a isao singapur poštom preko Cipra. Moj je u Cyprusu. Vidim ga, ali ne mogu do njega :( . I pitanje da li ce ga ciprusani prosloijediti ili ce ga vratiti u Čajnu ?

moguce da ti je prodavac dao random shipping number samo da ga ne prijavis PP-u. kad prode 45 dana zalit se nemozes a paket dostavljen tamo di je i krenuo, na Cipar...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1689
Evo ia ja imam problem sa paketom.
Prvo sam uzeo 1 kombo i zadovoljan sam sa njim.
A onda:
Kupio sam 2 kombo seta znači motor i regler sa program karticom u 6 mjesecu i još uvijek mi paket putuje neznam di kupio sam prek ebaya od prodavača koji ima 5 * i svaki put se pravi lud da je poslao paket, mislim poslo je prvi kombo koji sa kupio i sada kada sam htijo još 2 onda niš navodno su otišli u tursku a neznam kak jer sam mu u svakom melju napisao svoju adresu, a on me pita da sta nisam dobio prvi ko da se pravi lud.

Nije riječ o maloj lovi cca 160 USD :(


Izgleda da ču morat pisat ebay podršci.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1690
Ako si kupio u 6. mjesecu nazalost prekasno je za ikakvu zalbu...iliti popuho si pare.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1691
Odi u kineski restoran, pozovi ekipu, napravite prometa 200$.Nakon toga se lijepo zahvalite i napravite glupi 8)
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1692
ja sam se žalio preko suporta, da mi nema paketa od 9.9 sad su mi ponudili da če mi vratiti 50% od ukupnog iznosa na paypal,ili ako želim da mi daju taj iznos u bodovima,pa kad naručim da umanje iznos, od toliko dolara! Šta vi kažete na to? Neda mi se više od njih naručivati, pa sam mislio sa hk naručiti, bar paketi stignu.