Skip to main content

Topic: KDS 700 heli Agile 7.2 (Read 3229 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KDS 700 heli Agile 7.2

Izgleda da se sve zna vec neko vrijeme:

http://www.agile-helicopter.com/

Izgleda ko krizanac goblina i rush-a, sa svime sto mladi vole, incl. slant gears everywhere and metal slant tail gear mod 1, dfc, direct to swash, two stage drive etc, etc ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: KDS Agile 7.2

Reply #1
je, bome je dobar, super izgleda, dobra odluka sa debelim boomom,  mislim da je takav i na Innovi.... naravno. da imam i zamjerku, nažalost, ali cijela glava mi je neak siromašna, nije mi dovoljno robusna, pogotovo ta rupa na sredini.... daleko od toga da ne izgleda dobro.... treba vidjeti kad poleti... sve ostalo su spike.... cijena je daleko upitna... jos malo pa valjda i nebuju tolko skupi, konkurencija je sve jača.... viva la helici ;)

Odg: KDS Agile 7.2

Reply #2
nasao sam neki vid na jubito i osto impresioniran.... jedino me smeta glava i kak je visoka,  ali ostalo je sve vrhunski i izrazito jako dobar heli!!! nema veze nikakve sa Innovom.. tu sam vidio i kds servace, mislim da su HV... jel ko promatrao te servace?

Odg: KDS Agile 7.2

Reply #3
Evo malo slika:
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]

[attachimg=9]

[attachimg=10]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #4
brutalan heli, bez daljnjeg..... cak bi mu i tu glavu oprostio zbog repa.... lajkam gensice na predzadnjoj slici.... se bi ih potrosil :D u sad sam videl i scorpionku....

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #5
kolko maha su gensice na predzadnjoj fotki  :P :P
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #6
bome me zbunjuju, valjda su 6s od bar 5000 maha da me zdrze bar 5 minuta :P :D da ih ne precicam i da ih opet mogu punit....

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #7
a u kit verziji idu i maskote ... ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #8
Pobrali su od svih proizvodaca najbolje.. tdr sistem zupcanika i tail boxa, rush raspored framea, goblin pozicije serva,  dfc i vilice na repu ko alignj. kolko vidim isla bu i glava od trex dfc na njega mozda s malo frezanja.tak da bi jfl bio sretan..uvjeren sam da je ovaj heli opako dobro slozen..
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #9
Pobrali su od svih proizvodaca najbolje.. tdr sistem zupcanika i tail boxa, rush raspored framea, goblin pozicije serva,  dfc i vilice na repu ko alignj. kolko vidim isla bu i glava od trex dfc na njega mozda s malo frezanja.tak da bi jfl bio sretan..uvjeren sam da je ovaj heli opako dobro slozen..

Mislim da nije goblin imao prvi takav raspored serva, nije Align (DFC) prvi imao takvu glavu, nije rush prvi imao takav frame. Samo za info...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #10
Ali da su od svega skupili ono najbolje i izkombinirali majstorski... To jesu :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24



 

Odg: KDS 700 heli Agile 7.2

Reply #13
Vatreni video... :-)