Skip to main content

Topic: ME 109 K (Read 5127 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ME 109 K

odlučio sam se za pravljenje spomenutog aviona i malo sam zapeo pa molim ako ima itko ideju.....cjenio bih pomoć....

ovaj model trebao je biti od balze sa nitro motorom od0,15 - 2,5 ccm
malo sam ga povećao i radim ga od deprona i letvica.....problem je s ćime ispuniti spojeve između deprona.......

Odg: ME 109 K

Reply #1
Ljepilom PU Max imaš ga u Bumax i Bauhaus trgovinama koja se prilikom sušenja obujmom poveća kao pur pijena a ljepi depron fantastično!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: ME 109 K

Reply #2
hvala...odoh potražiti.....

Odg: ME 109 K

Reply #3
Zaboravio sam reći sporije se suši tako da moraš sčekati cca 8 sati da obrađuješ ljpljeni dio ali vrijedi rezultata!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: ME 109 K

Reply #4
niš se sporije ne suši. nakapaš u posudicu ljepila, našpricaš vodom, izmiksaš i maži po depronu. na prozračnom mjestu je suho u roku sat vremena.

Odg: ME 109 K

Reply #5
To je metoda predbubrenja. Radi brže, ali za sat vremena nije suho...Možda za neke fiksirane dijelove...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: ME 109 K

Reply #7
ma može.......ima nekih sitnih nedorečenosti........ja sam svog malo uvečao ali...

Odg: ME 109 K

Reply #8
... :)....zanimljivo...stavi jos slika ...kad budes ispunjavo avion...ma stavljaj sve slike izrade ME 109 K... 8)...
Turnigy 9X

Odg: ME 109 K

Reply #9
struktura mi je malo problematićna ali našao sam rješenje.......budem ga slikao i uploadao fotke... ;)

 

Odg: ME 109 K

Reply #10
evo par slika...ne znam da li su kronološki...ali tu su......nadam se da moderator neće zamjeriti na količini slika....

Odg: ME 109 K

Reply #11
evo još malo slikica........pišite ako ima pitanja....budem i ja pitao ako me bude zapelo......

Odg: ME 109 K

Reply #12
 ???...nevjerovatan rad....jos detaljnije slikaj  i ...opisuj... :P
Turnigy 9X

Odg: ME 109 K

Reply #13
Predobra izrada,kakav setup budeš koristil? koja je masa modela i raspon?
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: ME 109 K

Reply #14
Bravo, samo nastavi :)