Skip to main content

Topic: stigao novi TREX 500 (Read 3545 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #15
ljepu si ptičicu kupio , sad samo strpljivo ..... :D :D
siguran sam da ja nebi spaval par noci , a onda bi več letel....
dx9-xd8-gobac630

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #16
Ova zima je rezervirana za simulator i sklapanje modela a na proljeće ili prvo lijepo vrijeme nakon zime.... prvi let....

uhhhh tko će to dočekati....
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #17
ma daj , zbilja nebuš bar malo probal....
dx9-xd8-gobac630

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #18
 
To sto kazes "naj jadnija moguća opcija" nije uopce tocno ... sve je to vise nego vrlo dobro ....  :)
 
- samim tih sto je orginal Align to vec dosta znaci
 
- servo-i su odlicni
- motor je vise nego odlican
- "regler" je sasvim upotrebljiv (bez governera) .... i BEC na njemu je ok za to ...
 
- plasticni rep nek te uopce ne brine, samo onu jednu polugu stavi metalnu, za svaki slucaj   (Metal Tail Rotor Control Arm Set H60186A)
 
- plasticna glava isto nije neki problem (a i nije sve plastika) jedino bih ja stavio metal - Metal Main Rotor Holder H50005
 
- za gyro GP780 ne znam, al to je relativno novija stvar, a sve iz tog vremena dovoljno dobro drzi rep ...
 
- a flybarless ... ma nije to obavezno, ni neophodno da bi se dobro letilo ...
 
sve najbolje ...  ;)
 

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #19
Sorry, ali... O stock servačima i ESC-u još nikad nisam čuo niš dobroga, a pogotovo za GP780
MAK Zapad

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #20
 
Krive si ljude slusao, Robi1kenobi ...  ;)

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #21
Za mene početnika mislim da je sasvim dobar set.
Bit će vremena za nesto veće jače skuplje...

Hvala svima na dobrim željama.
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #22
Pa kaj nije GP780 brutalno osjetljiv na vibracije, a stock servači poznati po tome kaj vole prdnut na rosu, pogotovo novi repni servači za 450 i 500 klasu?
Pratim helifreak i runryder i ima ljudi kojima vjerujem da ne mlate praznu slamu kad su takve stvari u pitanju... A opet, ekipa "leti" na HXT900, za učenje je i više nego dovoljno  :)
MAK Zapad

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #23
Ma heli prva liga , večina nas kaj smo uzeli kombo imamo te servaće , na klasi 550 repni servo ds620 je prespor da rep radi kako treba ali na 500-tki sve pet i žirac je dobar treba paziti na vezanje kablova i to je sve .
To bu super letilo da i ostane sve plastika . Kasnije ak hočeš bling bling kupiš promjeniš i letiš.
Dobar punjać 4-5 batki i spreman za cijeli dan na livadi. Uostalom za fbl ima vremena pa za 200 $ unit i neznam za 500-tku kolko je glava . Koliko je to kreševa? ??? ??
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #24
Ma heli prva liga , večina nas kaj smo uzeli kombo imamo te servaće , na klasi 550 repni servo ds620 je prespor da rep radi kako treba ali na 500-tki sve pet i žirac je dobar treba paziti na vezanje kablova i to je sve .
To bu super letilo da i ostane sve plastika . Kasnije ak hočeš bling bling kupiš promjeniš i letiš.
Dobar punjać 4-5 batki i spreman za cijeli dan na livadi. Uostalom za fbl ima vremena pa za 200 $ unit i neznam za 500-tku kolko je glava . Koliko je to kreševa? ??? ??

Simpi, hvala ti na informacijama, zvat ću te pa se i vidimo.

Trex 500 fb
Aurora 9

 

Odg: stigao novi TREX 500

Reply #25
Pardonček, 610 bi trebali bit super, ekipa pljuje po 620 i 650, te GP780  :)
MAK Zapad