Skip to main content

Topic: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D (Read 1933 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

 AHAHAHA! :D

T-Rex 550 tandem

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #1
Super je to lik skombinirao. Ovo ti je inace mehanika za "scale" ch 47 Chinook ili slicno!
3 x rc helikopter :P

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #2
Ma je ak te interesira slaganje, guba je, a i ono... what ever floats your boat. Trenutno, meni je to gubitak resursa. Rađe bi napravio sve sam ak mi se tak slaže nekaj. Uostalom, kaj jedan rotor nebi trebao biti viši od drugog?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #3
pa bilo je pred god dana negdje linkan video di je lik spojio 3 trexa 450-ke preko repova u ''Y'' formaciju, skinut repni rotor jasno, samo ostavio glavne.
pa se to  ponašalo kao tricopter.

svakome je cikliku spojio u paralelu, da radi kao kolektiva bez miksanja ikakvog,
ESC-e također sve u paralelu na isti kanal, a onda na kontroler uštekao to sve kao da se radi o običnom multiju... tj kao da se radi o reglerima, ali taj setup nije mijenjao brzinu vrtnje kao multi, već pitch.
 
i letilo je prilično mirno.

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #4
Ma je ak te interesira slaganje, guba je, a i ono... what ever floats your boat. Trenutno, meni je to gubitak resursa. Rađe bi napravio sve sam ak mi se tak slaže nekaj. Uostalom, kaj jedan rotor nebi trebao biti viši od drugog?

Je, trebao bi jedan rotor bit vise postavljen od drugog. Ma to ti je sve kak se tko snadje. Ja bi konkretno isao na dva triblade-a pa repnog nije problem povisit bez obzira na "intermeshing".

A to da bi mehaniku napravio sam...tu ti treba malo vise resursa.
3 x rc helikopter :P

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #5
Mad scientist
Ili - kako uvesti i modelarstvo u helije!
MAK Zapad


Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #7
Haha, točno to! Ima to posebnu draž  :D
MAK Zapad

 

Odg: Kako "dobro" iskoristiti 2x TREX 550 :D

Reply #8
zamisli uletiš između tih elisa ??? ???

ak ništ imao bi crvenu ogradu i ukrase po njoj :D :D