Skip to main content

Topic: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi) (Read 9673 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Zdravo ekipa, nedavno sam pristupio forumu, tako da ovim putem vas sve vas pozdravljam, novi sam.
 Trenutno bi mi trebao nov Spektrum DX6i upravljač po mogućnosti nov ili kratko korišten.
Tako da, ako netko ima neka neka mi javi.  :)
Bitno da se leti.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #1
Pozdrav,
Kao prvo, predstavi se u rubrici za predstavljanje i pročitaj pravila ponašanja na forumu.
http://www.flyfreak.net/general-discussion/predstavite-se/


http://www.flyfreak.net/general-discussion/pravila-ponasanja-na-forumu/




A drugo, sad su ti na akciji DX6i, pa si uzmi novu, ako netko ne prodaje na forumu:


Bez prijemnika: http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1703_1705&products_id=9710806


Sa prijemnikom: http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1703_1705&products_id=9710805



Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #2
sugerirao bi koristiti izraz "stanica", da ne skuže odmah da si novi :)



Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #3
Zašto baš DX6i?Jel ima neki veliki razlog tome?Interesira me :)

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #4
MarioMT ima nas koji ne volimo kinu ... Imam osobno tgy 9xr i prijec cu prvom prilikom na dx6i .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #5
Pa ces prijeci s kine na kinu!

Od spectruma sve vise bjeze cak i ljudi koji lete helice i to mislim na ozbiljne modele, vecina ide na futabu, a sad u zadnje vrijeme i na taranisa!


Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #6
MarioMT ima nas koji ne volimo kinu ... Imam osobno tgy 9xr i prijec cu prvom prilikom na dx6i .


Molim te da mi nabrojis dijelove i elektroniku koju koristis, ili samo jedan jedini dio da nije iz kine!

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #7
Ma ja pitam zbog toga ako je početnik da ne baca novac na skupi DX6i nego da si kupi jeftiniju 6 kanalnu stanicu za početak ako mu baš treba 6 kanala.Lakše će podnjeti gubitak ako vidi da mu neide ili zbog nećega trećega.Recimo ja sam za male novce kupio"kinesku" 6 kanalnu stanicu i još uvijek letim sa time i letjet ću skroz dok naučim letjet kako se spada.A ta stanica "kineska" je i za avione,delta krila,V-tail avione i tri vrste HELI MODA  ,služi i za multirotore.Ali normalno,ako čovjek ima novaca i volje neka si kupi DX6i,ja mu ne branim :) 8) .I ja bi DX6i ali nemam novaca za nju,čak ni za ovu sada na popustu,šteta,a baš mi dobro došla da se kao moderniziram od ove moje "kineske" 8)



Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #10
Coljo nisam te nista pito niti sam reko da ja ne letim na kineskim stvarima,sve sta imam je kinesko iz razloga sto nemam love ! A da me oprostis cisto me zaboli na cemu tko leti ja sam reko sta je moja zelja i to je to a da kineske stvari sluze svrsi i da su dobre jesu ali da su dovoljno dobre po samoj izradi po meni nisu ali to im opravdaje niska cijena toliko od mene ja se necu natezat s tobom ponovno lp .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #11
Netko krene od Mercedesa a netko od Yuga i na kraju svi puše 8) .

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #12
Eto, čovjek je dobio info koji je tražio ( Varadero i Mile ), ostali mu baš i nisu pomogli  8) .

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #13
kaj sad treba kupit upravljac ili stanicu? ???
molio bi iskusnije kolege da mi objasne razliku izmedju upravljaca i samoupravljaca.

 

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #14
Samoupravljač sam upravlja! To su ti ovi RTH :D