Skip to main content

Topic: piper j3 (Read 7107 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

piper j3

molio bih ako možete pronači nacrt piper j3 cub tako negdje raspona 1m do 1.2m..
 
   hvala unaprijed...
:arrow_down:

Odg: piper j3

Reply #1
Plans OTHER    na ovom linku imaš dosta nacrta pa i piper j 3- pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar



Odg: piper j3

Reply #4
Uh Toni, ovaj plan je stvarno detaljan i sve si nešto razmišljam...
Imaš neke slike gotovog modela ?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: piper j3

Reply #5
Imam, samo da prokljuvim kako slike staviti na net? :)


Odg: piper j3

Reply #6
evo slika...






























Odg: piper j3

Reply #7
Da nisam počeo raditi Pipera iz deprona, mislim da bi ovaj plan bio zategnut na moju radnu dasku vlo brzo. Ovak si još uvijek samo razmišljam. A tako detaljno razrađeno uputstvo i plan nisam sreo još od Guppy-ja...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: piper j3

Reply #8
plan je detaljan al sam svejedno u trenucima očajavao, al onda skužiš što je autor htio reći..., možda jednog dana i moj poleti...

Antal

Odg: piper j3

Reply #9
Nije poletio ? Pa gdje je zapelo :'(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: piper j3

Reply #10
zapelo na coroninom prijemniku, nije radio kak spada i prouzročio pad, od tad nisam ga stigao popravit pa čeka lijepše dane. :(

Odg: piper j3

Reply #11
Baš šteta zbog pada. Mislim da je užasno frustrirajuće kad te zezne nešto od elektronike. Silni sati rada a s..be ih mala "kutijica" :( . Ja sam zato i počeo s depronom. Nije da mi se baš previše sviđa, ali sklepaš odmah dva komada pa nek se nađe za rezervu.
Gledao sam ponovo nacrt po kojem si radio i vidim da uopće nema lom krila, izuzev uškica?!
Nego, gdje su nestale slike tvog Pipera?  Taman sam ih htio još jednom pogledati...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: piper j3

Reply #12
Baš šteta zbog pada. Mislim da je užasno frustrirajuće kad te zezne nešto od elektronike. Silni sati rada a s..be ih mala "kutijica" :( . Ja sam zato i počeo s depronom. Nije da mi se baš previše sviđa, ali sklepaš odmah dva komada pa nek se nađe za rezervu.
Gledao sam ponovo nacrt po kojem si radio i vidim da uopće nema lom krila, izuzev uškica?!
Nego, gdje su nestale slike tvog Pipera?  Taman sam ih htio još jednom pogledati...

...nešto sam izmrdo, al stavio sam ih ponovo i dodao još neke...