Skip to main content

Topic: Novi projekt CAP 10 (Read 19229 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #60
Može svakako , vidi se na ovim slikama prijašnje gradnje  dosta dobro  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #61
E fino izgleda. Ja sam direkt ljepio sa epoxi ali sam morao smirglati plastiku da bolje ufati ljepilo. Ovako je jednostavnije a i cvrsce. Hvala na slikama

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #62
Presvučena krila i gornja strana trupa .. slijedi povezivanje komandi i šminka .  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #63
Stvarno si majstor, svaka cast, pravi je uzitak pratit tvoj rad.

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #64
Hvala imenjače  :)  prije presvlačenja donje strane trupa i šminke , ima ravno kilu i sto grama sa svim ugrađenim komandama i elementima uključujući bateriju 2200 mah tri čelije ..ostaje kako je i planirano mjesta za još 1oo  ;) grama
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #65
 ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #66
Zlatane, odličan je! Osobito mi se sviđa shema s presvlačenjem krila i trupa, izgleda bolje nego original. E, sad sam baš nestrpljiv oko maidena. :)

 

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #67
Inače, uživo je puno ljepši.
[attachimg=1]


Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #69
 ;) :D  Hvala Vale na slici ...
Želja  ma aviončić naravno hehehe .. dakle zamisao projekta je bio cap 10 međutim među nacrtima puno je elegantniji i zanimljiviji iako je gotovo po liniji i obliku isti ,ovaj model Emeraude CP- 301 Piel .Piel CP-301A Emeraude
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #70
Detalji komandi sa servoima i stajnog trapa , još presvući donjustranu trupa i šminka do kraja  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #71
Svaka cast! Kada je maiden? Nedjelja?  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #72
Probni let , točnije dva danas odrađena u okruženju uvijek odličnog i raspoloženog društva  ;)  (snimak malo kasnije )
Avion je oprevdao očekivanja , bez imalo trima probni let idrugi takođe .. naročito ugodno je bilo vidjeti na djelu amortizaciju trapa koju ću morati patentirati .. ovakvu izvedbu još nisam vidjeo a moram reći da mi je sinula kao ideja tokom gradnje . ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Novi projekt CAP 10

Reply #74
Hvala Vanja , mogli ste pratiti od početka 10.10 . do polijetanja 23 . 11. sve faze rada .. model je stvarno odličan lagan ze letenje i odlično okretan ... nadam se da će biti nadahnuće nekima koji sa gradnjom modela počinju  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar