Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 727335 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #1230
ON: Jubavi, ja više ne mogu vako. Sve mi pokvari oni komad gume. Zašto ti ne bi lipo počela pit one tablete protiv dice, a? ONA: A slušaj, nije da ja ne bi, i meni ona guma ide na živce, a pogotovo jer tebe uvati mala snaga čim je navučeš, pa meni onda bude, šta bi Srbi rekli "Ðaba si krečio", i nije da te ne razumin, virujen ti da te to može omest, a i kvari nan romantiku, ali stvar je u tome da ti ja nisan nikada volila pit tablete, iman ka neku urođenu averziju, ja ti, moj ti, ne volin ni aspirin popit, a popijen ga doduše kad me uvati glavobolja, iako ti mene skoro nikad ne boli glava, da kucnen u drvo, a i da me boli ne znan bi li pila te tabletine, znaš ti da skoro sve žene koje ja znan imaju punu boršu onih kafetina i voltarena, ma evo ne znan in ni ime, đava će ih i znat kad svaki dan izmišljaju nove tablete a sve samo da čovika naviknu na to pa onda vše ne moš bez tableta, postaneš ovisan pa se budiš i ligaš s tabletaman, s tin da neke žene koje znan naprimjer osim kafetina kad ih boli glava još uzmu i apaurine i one normabele jerbo govoru da in to ka opusti vratne mišiće, pa kad in se opustu ti mišići onda in se opustu i vratne žile i ka navodno ih odma manje boli glava, iako ja ne virujen da je njima to od vratnih ¾ila i otih mi¹iæa, nego biæe bidne nisu zadovojne vako sa cilin životon, em kriza, em muževi svi živèani i grintavi, a male plaće, nemoš na kraju miseca ni poštene cipele kupit a kamoli štagod nako za žensku dušu, ka amo reć lipu boršu ili bičve ili reðipet, i onda šta će svit nego udri po tabletama, a ja ih nikad nisan volila, ni kad mi je najteže ne padne mi na pamet popit ti otrov, nego ti ja lipo navečer skuvan malo kamomile ka šta je i moja baba radila, kamomila ti je zakon, umiri te boje nego ijedna tableta, a šta se tiče te kontracepcije i to, pravo da ti rečen, nisan nikad ni imala potribu jerbo sa nijednin muškin nisan bila toliko dugo da bi stigli do kontracepcije, a koju ću se Gospu i trovat za ono dva-tri puta godišnje šta mi uleti mizerije, pa boje je onda stavit spiralu, iako ti ni ona nije baš stoposto sigurna, kažu da je sigurna u 99,9 posto slučajeva, e, a ko meni garantira da ja nisan baš oni pegulasti 1 posto pučanstva, a pegula jesan, jer da nisan oli bi se s tobon motala, aj reci, al' dobro, lipo nan je, ne mogu reć, evo da kucnen u drvo dobro se slažemo i sve to, ali nije ti samo to problem sa ton spiralon, nego postoji mogućnost da ženski organizam odbaci tu razumiš spiralu ka strano tilo, a onda di si bija šta si radija a ništa, ali slažen se s tebon, triba se žena štitit, oli je malo slučajeva bilo da nesriča napravi dite i onda pobigne ka Sanader iz Hrvacke kad je zagustilo, pa onda eto ti nevoje, aj ti sam odgajaj dite, ne moš ni socijalnu pomoć dobit u ovoj državi, a šta ćeš kad je sve popljačkano i prodano e, a nego šta me gledaš tako, a? Oli si me tija nešto pitat?
ON: Jesan.
ONA: Pa pitaj.
ON: Dobro, jeben mu mater, zašto jednostavno nisi mogla reč NEĆU!?!?!
ONA: Pa to san ti i rekla, samo biće nisi razumija, jer san skratila. Oš da ti ponovo objasnin?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1231
Evo ovih dana su aktuelna pisma, pa ... naletjeh na jedno ....


Ježeva kućica !  pardon, Zokina kućica!
Nek mi ne zamjere svi obožavatelji Kolinde... :)

Odg: Vic do vica

Reply #1232

Odg: Vic do vica

Reply #1233
Ova slika govori sto riči :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Vic do vica

Reply #1234
He he ode turnigy :P


P.S. bulldog--pun ti je pm poruka pa ti ne mogu poslati nista

Odg: Vic do vica

Reply #1235
Kak je zavrsio video xD?
Lp,
Alex

Odg: Vic do vica

Reply #1236
Ooo imamja video te situacije, kod Zadra je meni sa Zagi XLa odletila...

 

Odg: Vic do vica

Reply #1237
Kako se osvježava vagina?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1238
Kako se zove vjetar koji oprašuje biljke?
Jebivjetar.

Odg: Vic do vica

Reply #1239
a dva dana niko ni čm u birtiji, pa aj' da ja prekinem šutnju i udarim jedan super kratki :


-kćerka: mama, mama imam tri sise...
-majka: ma boooli me kur*c..

Odg: Vic do vica

Reply #1240
Kada bračani prodaju zemlju?Kad je oseka.

_______________________________________

Gdje je rođen spiderman?
U Paukovcu!

_______________________________________

Pita sudac pljačkaša:
- Zašto ste opljačkali banku?
Pljačkaš:
- Ona je prva počela!

Odg: Vic do vica

Reply #1241
Svi jedu kupljen kruh, samo Leo Mesi doma;
svi jedu češnjak samo Modrić Luka;
svi su ljudi samo je Dario Srna;
svi piju ožujsko, samo Petar Pan;
svi puše cigare, samo Thiago Mota;
svi muškarci su svinje a samo Dražen Zečić;
svi su je ljubili, samo je Inzaghi Pipo;
svi su zločesti, samo je Cesarić Dobriša.

Odg: Vic do vica

Reply #1242
Da ne misle naši mlađi članovi da u britanskom parlamentu sjede bolji zastupnici... :D .

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Vic do vica

Reply #1243
Sjedi muž kući, baca kikiriki u vis i hvata ga ustima. Pozove ga žena, on se trgne i kikiriki mu upadne u uho. Pokuša ga izvaditi, ne ide, dođe i žena, kako god pokušaju - samo ga guraju još dublje. Na kraju krenu u hitnu pomoć.
 Na izlazu sretnu kćerku koja se bas vraćala sa momkom iz grada. Ispričaju što je bilo, i momak kaže:
 - "Ma, nema problema, ne morate ići kod doktora, sada ću vam ja pomoći!"
 Stavi on dva prsta čovjeku u nosnice i reče:
 - "Puši sad!"
 Čovjek puhne i kikiriki ispadne. Svi sretni i veseli, momak se pozdravi i ode.
 Žena sva sretna kaže:
 - "Joj, kako fin momak, šta misliš, šta će biti kad odraste?"
 A muž:
 - "Pa, kako mu prsti miriše, bit će nam zet..."
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1244
Pita Ivica djeda:
 - djede, da li se ti i baka još uvijek seksate?
 - kako da ne, ali samo oralno - odgovori djed.
 - A kak je to "oralno"?
 - Ja velim baki "jebi se", a ona meni "jebi se i ti".
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.