Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 98667 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #90
skineš sa stranice update instaliraš, i to je to sve radi kao i prije nema nikakvih dodatnih komplikacija

Odg: Phoenix simulator

Reply #91
Skinuo update, instalirao ga (pokrenuo .exe file) i sve je proslo ok ali,... ne radi sa "zakon simulator kabelom". Javlja gresku, tj. da nije pronasao originalni Phoenix usb adapter.   :(

Odg: Phoenix simulator

Reply #92
neznam kakv je to zakon simulator kabel ali niti ja nemam orginal pa mi sve radi ok.


Odg: Phoenix simulator

Reply #94
To je onaj koji se prodaje na dealextremeu i ebayu i zamjenjuje usb dongle od Phoenixa, RealFlighta i jos xx drugih simulatora. Ovo je thread o njemu u ovom podforumu http://www.flyfreak.net/simulatori/zakon-simulator-kabel/ .
Reci molim te imas li ti takav kabel/dongle te kako si tocno vrsio instalaciju, mozda postoji kakva caka ili tocan redoslijed radnji da sve skupa funkcionira.
Hvala!


Odg: Phoenix simulator

Reply #96
Idem isprobati to u kombinaciji sa mojim kablom...javim rezultate :)

Phoenix simulator

Reply #97
U kombinaciji s kantom od kompa v4 ne funkcionira, greska graf kartice... Natrag na 3.0


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Phoenix simulator

Reply #98
Uopce ne vidim novu verziju na update-u?? >:(


Odg: Phoenix simulator

Reply #100
Ahaaaa, zaboravio vec, nasao, hvala  ;D

Odg: Phoenix simulator

Reply #101
Instalacija updatea prosla ok, no ne funkcionira kabel/usb. Kada pokrenem emulator koji je Jazavac postavio odaberem "Microsoft joystick driver" (ovo je moguce samo kada je prekidac na pozicijama 2,3 i 4, tj. nije odabran Phoenix na dongle-u) no javlja mi gresku TODO: <file description> has stopped working i nista, Phoenix se nece ni pokrenuti. Mogu pokrenuti Phoenix, cackati po opcijama, ali nemam cime upravljati i letjeti jer ne prepoznaje stanicu.  :(

Nastavljam cackati...

Odg: Phoenix simulator

Reply #102
trebaš taj emu pokrenuti kao administrator onda če ti radit.
zanači desni klik i  "run as administrator"

Odg: Phoenix simulator

Reply #103
Tak je Majk, ako ne radi ni nakon toga, stavi u compatibility mode za Win XP. I naravno, emulator mora biti u instalacijskom folderu Phoenixa
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #104
Ovo necu za 3 godine skinit  :'(