Skip to main content

Topic: Gasser (Read 16640 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gasser

Reply #61
Evo danas došli svi dijelovi osim kabine i sablji glavnih pa evo malo slika:
 

 

 

 

 

 

Odg: Gasser

Reply #62
Zakon majstore! Vrh!  :)

Odg: Gasser

Reply #63
Danas sam konačno potrošio 1 tank znači pola litre goriva.
Radio je u leru nešto više od 2 satanisam točno gledao.
samo se nadam da če pod optrčenjem raditi barem pola sata.
 
Danas nam i kvačilo sredio tako da hvata na manjim okretajima a ne da tek na pola gasa počne hvatati.
 
sutra ide drugi tank ako bude ljepo vrijeme i kao mi se bude dalo danas sam ovo u dvorištu ostavio da radi je imam nekog posla na kompu, za sada se susjedi nisu ljutili suta čemo vidjeti .


Odg: Gasser

Reply #65
Evo mali update:
 
Stigli servo motori Align DS 620
 
Repni servo je nakon mnogo premišljanja ipak stavljen na bum.
 
Sve šipkice od servo i ove od flybarlesa ove duge koje su na glave sve su 3mm debljine isto kao i push rod na bumu.
 
Puno su preciznije od onih od 2 mm i pogotovo ova na bumu ne prima nikave vibracije na sebe.
 
Sada mi fali još samo sablje koje samo što nisu došle i servo za gas koji je isto na putu i onda ide prvi let.
 
 
Helikopter je težak 4,8 kg znači sa punim tankom i sabljama biti če oko 5.5 kg ne vijerujem da če do 6 doči.
 
evo par slika na brzinu :
 

 

 

 

 
Težište je gotovo savršeno malo je nosat ali mislim da ču batku premijstiti iza glave tj ispred repnog serva i onda če biti savršeno .
 
 

Odg: Gasser

Reply #66
Odlično. Za koji mjesec ćemo onda skupa predekati po livadi ako dođeš jer ja pregovaram za T-REX 600 gasser. Prodao sam Protos pa da odmah iskoristim priliku. Ne mogu tu malu zuju voziti nije to za mene čobana s velikim i nespretnim prstima i kočnicom u glavi kad je neka frka a s malim helićem je uvijek neka frka.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Gasser

Reply #67
Ja ču vidjeti kao če ovo funkcionirati ali evo danas sam ga malo upalio i čini mi se super, vibracije su minimalne iako moram proznat da me to dosta brinulo i brine me jer neznam kako ču riješiti camera mount koji dolazi mora biti jebeno sastavljen da ne prenosi vibracije nikakve a da je stabilan.
 
Radim nekavu platformu koja bi trebala sama uvjek sama sebe ravnati ajmo  reči kao neki visak ali sa rebountovima na svim osima tako da ne pliva i ne njiše se nego prati pomake heliča a ne dozvoljava konstantno plivanje vidjeti čemo kako če to funkcionirati ali trebalo bi dosta dobro do sada sam radio testove na protosu  sa tom platformom ali u manjem izdanju i moram priznati da super radi a u volikom izdanju če biti da je ja mogi još malo kontrolirati sa  stanicom znači da ne prati uvjek pokrete helića.
 
Obično su najednostavnija riješenja i najbolja.
 
Roll savršeno radi i njega ne mislim dirati jedino pan i tilt oni če biti aktivni budem stavio slike kada napravim  za koji tijedan 2.
 

Odg: Gasser

Reply #68
Bas me interesuje taj mount i meni bi trebao jedan za T Rex 600, stavi slike cim budes mogao !
 

Odg: Gasser

Reply #69
Evo jučer je prvi put poletio flybarless ne radi na gaseru za sada zbog vibracija ili zbog ALIGN servo motora koji se baš ne podnose sa vbarom.
 
Tako da sam vratio nazad flybar stavio za probu futabu 401 i servo sa simpijevog protosa onaj mali repni servo i evo rezultat :

gasser.avi
 
Tracking je katastrofa ne vidi se na snimci koju je yubito i ovako i ono što je valjalo još više ubio al eto šta je tu je.
 
ovo je bilo na 35 % gasa jer je prvi let i motor je prvi puta radio pod opterečenjem.
 
Za sada toliko pošto nemam gyro morati ću sačekati da kupim pa dok mi dođe tako da nema sada letenja a još je stvar da ne mogu bilo koji gyro nego samo neki koji podržava 760us ja imam MKS BLS980 i taj ne radi sa futabom 401 tako da ili spartan ili nešto u tom  rangu.

Odg: Gasser

Reply #70
Skužio sam danas da mi servaći za cikliku potroše oko 1A struje na pola sata. Tako da ovih moji 2s A123 sam poduplao tako da sad imam 2p2s A123.
Sada ne moram brinuti o toj bateriji svaki let.
U pripremi je i nadopunjavanje baterije priliko samog leta, leketroniku imam svu sada još samo moram spojiti nije mi se dalo.
 
Na rep dolazi Spartan quark dvoumio sam se izmeđe ovog i starog spartana, ali ovaj ima više mogučnosti i bolji senzor tako da je odluka pala na quark i to onaj limited edition koji je proziran.
Sada je samo problem što moram čekati da mi to stigne da mogu letit.
stavim slike kada spojim još elektroniku za punjenje.



Odg: Gasser

Reply #73
pa nije baš živ ko protos, ali nije ni troma mrcina ljepo leti s time da motor nije poštelan itd.
 
Bio je preko sat i pol u zraku danas na +28 i radi bez greške.
 
detalje ću kasnije imam sada nekog posla.

Odg: Gasser

Reply #74
Evo detalji:
 
Obavezno treba uzeti još header tank jer več na pola rezervra pošne vuču zrak ako kod malo progresivnijeg letenja.
 
Za sat vremena  letenja povuče oko 2200 mAh znači za cikliku.
 
Dužina letenja sugurno preko 30 minuta reko bi oko 45 min danas sam letio 25 min doduše sa platformom i laganije letenje i potrošo je malo manje od pola tanka tako da pretpostavlja da je 45 min realno.
 
Što se tiče grijanja motora nemam nikakvih problema nako 20 min letenja na dodir nije vruč jedino auspuh je jako se ostalo mogu staviti ruka na blok motora je vruč ali ne spečem se misli da je više vruč motor od protosa nego ovaj nako 20 min.
 
Najviše od svega me brine glavni zubčanik koji bi se alko mogao pojesti zbog velikog okretnog momenta i ipak je to pinion 27 a standardni za nitro je 13 tako da dijelu veča sila na main gear.
 
Naručiosam danas 2 nova kada stignu da imam za rezervu.
 
Ali stigo je i update na M1 pa pa ako budem imao problema se lako prebacim u tom slučaju je pinion 19 ako se ne varam.
 
Motor radi savršeno i pali odma nisam imam do sada nikakvih problema.
KOd prvog letenja moram samo malo pričekati da se motor zagrije i to je to.
 
Platforma za kameru kamera video link baterija 3 s i druga kamera za fpv sve skupa je oko 2 kile i ovaj helič to ne osjeti uopče ko da nije tu leti isto sa njim  ili bez nje.
 
 
Sve u svemu puno letenja malo punjenja baterija i ostalog.