Skip to main content

Topic: Moji projekti :) (Read 43283 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #30
I u pravu si:)

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #31
Gold warrior ludi su skroz :D. Jel sljaka gov na njemu?
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #32
Ne smeta me taj gold warrior koliko me smeta kung fu na glavi i repu:( Ima full funkcionalnost kao blueline.

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #33
Ti bi điu đicu a ne kung fu?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #34
Ja bi heli bez poznavanja bilo kakovih borilačkih vještina;)

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #35
pa bas je simpa kung fu :)
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #36
Tvoj helić je Neo a ti Tank pa mu loadaš po potrebi. Nadam se da prepoznaješ analogiju.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #37

Zavrsni radovi. Sutra bi mogao pasti maiden :)

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #38
Jaonsto si ga obljep-jo baterijama :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #40
Vidljive su vbracije jako.

Jesi balansirao sablje?

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #41
Neka je i to poletilo konačno. Da sam ja radio kao ti sve to polako skupljao i sastavljao (mislim na avione) ne bi u 4 godine složio 40-ak aviona, već samo 3-4.
 :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #42
To ti je čuveni "not so soft start" na CC regleru.
I meni se to desi svaki put na CC, a na Kontroniku ne.
Onaih prvih par okretaja motora su sa previše snage pa se sablje zakrenu, ako nisu potpuno isto zategnute (što je uvijek slučaj), jedna zaostane više a druga manje. Poslije kad se zaletava sablje se rašire i to više nema toliko utjecaja. Nakon što je poletio nije se vidjelo nekih vibracija, ja bar nisam?
E sad obzirom da se radi o full size kbaru trebalo bi se moći vidjeti vibracije koje je snimio. Pa baci pogled.
Ovih početnih skakutanja se možeš riješiti tako da ručno zavrtiš rotor koliko možeš pa onda uključiš struju.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #43
vec dugo nisam vidio tako dobar video .... i zenu i decu si mi nasmijao  , kao da smo gledali reprizu mr.beena ... zakon. :D :D


Samo hrabro napred  , i sa snimanjem ,a i sa letenjem..


LP
dx9-xd8-gobac630

Odg: Projekt JS K-6 tt

Reply #44
Da kako je Davor rekao. Vibracije pri startu su od sablji koje se malo zakrenu. Kada se razvrti nisam primjetio vibracije. Jedino sto sam nakon ovoga leta malo "zategnuo" postavke repa u softwareu. Pokušavam izmjeiti head speead i naći neke vrijednosti koje bi mogao primjeniti na moj heli. Idle 1 je 70% i negdje oko 2200 rpm dok je idle 2 na 90% i ova vesela aplikacija na mobu pokazuje manje rpm-a što baš i nije logično. U letu mi se idle2 čini primjerenim za 3d.


I iskoristio bi ovu priliku da se ispričam gosp. Drvenom i nejgovoj obitelji na lošoj produkciji videa. Obećavam, da ću u narednim video uradcima voditi više pažnje pri snimanju i obradi. Još jednom primite moje isprike.  ::)