Skip to main content

Topic: Protos 700 (Read 31788 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Protos 700

Reply #30
Radije cu sutit da se ne zacopram.


Re: Protos 700

Reply #32
Tdr je 2500eura kit.

Odg: Protos 700

Reply #33
Uhh, još veći užas! Neki čovjek je na HF rekao da je trebao rekitat svog TDR i da je platio 1500$ pa sam to uzeo, nisam išao provjeravat. Skuuuuupo! Koja budala bi tolko platila kad možeš tri sedamstotke dignut u zrak za te pare.. Uff!

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Re: Protos 700

Reply #34
Mislis da bu p700 puno jeftiniji?

Diabolo mogu kupiti sa xera motorom za sasvim pristojne novce mozda 100-200 eura skuplje od p700 kad izadje. Kazem bumo vidli necu previse pricat.

Odg: Protos 700

Reply #35
Pa P700 sigurno nebude više od $1000.. Ako stavimo isti setup gore, onda je do cijene šasije a P700 sigurno, sigurno bude puno jeftiniji od Diabolo šasije, ali i treba razmišljat o dijelovima, P700  bude jeftiniji za popravit i lakše bude za dijelove dobit garant.. Neznam, vidite kad izađe P700 pa odlučite sami, po meni, bolje bi bilo uzet P700 ali to sam opet samo ja.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Protos 700

Reply #36
Mini P malo upgradean; stretchan na 353, inače ove edge sablje su bile nevjerojatno van balansa.

Stigao novi canopy (još je bio stari ok nakon pada ali sam se počastio malo kad je već dobio stretch da je skroz tip top), novi pinion jer mi je stari owb popucao od pada i uzeo sam nižu glavu ova mi je sumnjiva.




Odg: Protos 700

Reply #38
Pre lijep mi je samo mi se jedna stvar ne sviđa i mislim da je neko to već tu spomenuo ali maska mi se nikako ne sviđa.. Cijeli bude tamni u zraku i teško ga bude vidjet u lošem svijetlu. Super bi bilo da su probali novu schemu na maski i stavili malo življe boje, možda schemu od 500 CF maske..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Re: Protos 700

Reply #39
To je bio plan nakon hawka. Bumo vidli, odluku bi definitivno ubrzala prodaja 600-tke.

No, nakon minija sam se zaljubio u msh tak da sad tiho patim da li p700 ili diabolo. Ima vremena.

Si ti kaj upiko? Vidim prodajes dijelove...

Nisu moji dijelovi, prodajem za jednog kolegu kaj je uzeo 450, a ima bolji ESC i ne leti na Futabi pa mu 3GX MR ne treba
MAK Zapad


Re: Protos 700

Reply #41
Main gear mu je golem. To mi je mozda jedina zamjerka, kad su vec isli na tako velik prijenosni omjer mogli su to u 2 stupnja napraviti jer mi je malo prevelik. No 2 stupnja je jos vise mase i treba ili 2 remena ili prijenos zupcanicima pa se gubi car Protosa tak da ih s jedne strane i razumijem na takvoj odluci.

Jedva cekam da izadje

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Odg: Protos 700

Reply #42
Vjetrenjaca...tjerati ce komarce i bez sablji :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Protos 700

Reply #43
Meni se jako sviđa taj veliki gear, neznam kako bude se to odnosilo na prijenos ali estetski mi super izgleda. P700 ce bit po meni najljepša 700tka na tržištu sad, možda mi je X7 malo ljepši ali sve jedno ,pre dobro izgleda i super zvuči  8).

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Protos 700

Reply #44
Evo jedna lijepa:

[attachimg=1]

I jedna mutna:

[attachimg=2]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG