Skip to main content

Topic: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova... (Read 2385 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Evo, prvo bum stavil zanimljiv pdf. A ako netko želi započeti temu, može slobodno ovdje ;)

[attach=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #1
Uh, vidim natjecanja će bit sve u 16.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #2
Sad sam postao jedno za Sport natjecanje ali sam dobio još bolju ideju
"See what you can do in a small space"
Znači
Heli klase 600 najmanje
U maloj dvorani (kao da letite u školskoj dvorani)
Sim po izboru
Svi manevri dozvoljeni!
Traje do Nedjelje
Ovo je za zezanciju,no i dobra viježba da se helikopter održava u određenom prostoru
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #3
Uh, vidim natjecanja će bit sve u 16.

A ko bu se natjecal, nas 5-6, AKO i pola od toga?
Nisam čitao ovaj PDF kojeg si stavio, ali koliko znam F3C ne dozvoljava flybarless helije, osim toga meni F3C niti nije interesantan, F3N već i da.
Ajmo, ja sam za, ajmo nekaj dogovorit, izorganizirat, da vidimo koliko je uopće zainteresiranih
MAK Zapad

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #4
Uh, vidim natjecanja će bit sve u 16.

A ko bu se natjecal, nas 5-6, AKO i pola od toga?
Nisam čitao ovaj PDF kojeg si stavio, ali koliko znam F3C ne dozvoljava flybarless helije, osim toga meni F3C niti nije interesantan, F3N već i da.
Ajmo, ja sam za, ajmo nekaj dogovorit, izorganizirat, da vidimo koliko je uopće zainteresiranih

Robi, di si procital f3c? U ovom pdfu je i f3n i lijepi popis sa slikicama svih manevra. Ne trebaju natjecanja, dovoljno bi bilo da se nadju samo helikopterasi bez aviona i vec to bi bilo dovoljno! Ali nikak da se nadju samo helikopterasi. Nije mi nekaj gledat nekaj kaj nemre letit u rikverc :).

I nemojte molim vas sa tim natjecanjima u simulatoru, pliz ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #5
Mene ti taj elitizam ne piga, volim sve modele i volim letit sve modele, avioni su mi ljubav od malih nogu, a oduvijek u full scaleu više volim avione od helija (full scale heliji me ustvari uopće ni ne zanimaju :) )
Malo mi je stalo sve s Outrageom nekak, ali još mjesec-dva i kompletan je, a znaš da sam ja uvijek za akciju ;)
MAK Zapad

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #6
Uh, kakav elitizam? Kaj je vozit heli elitizam? Ak je, j***te, nis znal da sam elita ???
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #7
Ma pod tim sam mislil te separacije, meni je fora kad nas se skupi hrpa, jedrilice, heliji, depronci, veliki, mali, jeftini, skupi, glavno je druženje i zabava, zajebancija  :)
Inače na neki način i je, najteže je letit helije, to je krema modelarstva na neki način  lol  :D
MAK Zapad

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #8
Ma pod tim sam mislil te separacije, meni je fora kad nas se skupi hrpa, jedrilice, heliji, depronci, veliki, mali, jeftini, skupi, glavno je druženje i zabava, zajebancija  :)
Inače na neki način i je, najteže je letit helije, to je krema modelarstva na neki način  lol  :D

A DI JE TU NEKAKAV ROŠTILJ I PIVICA??? ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #9
U svetom trojstvu - druženje, zabava, zajebancija  :D
MAK Zapad

 

Odg: Natjecanja - ak već nema teme, nek bude ova...

Reply #10
U svetom trojstvu - druženje, zabava, zajebancija  :D

Pa da! Natjecanje! Ko zgubi roštiljčić i tak ne... Možda namamimo čak i neke profiće ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3