Skip to main content

Topic: Kako dalje? (Read 4121 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako dalje?

Reply #16
Jao al ste napeti ;)

Ma ja sam.... :D

Sad vjezbam, i napredovao sam drasticno, jos mi malo ispada al ne gazim ga vise kad padne :D :D :D

Stari moj ti si najveći kralj kojeg sam vidio.
Šalu na stranu s obzirom na helić a tu prije svega mislim da klasu 450 i tvoju letačku karijeru do sada, stvarno si kralj eto to je sve.

E da ti i robi ste tu negdje što se tiče autorotacija bar po ovome što sam dosad vidio.
On ih je puno napravio a i ti ne zaostaješ previše.
U svakom slučaju prijateljski savjet, nemoj brate previše nositi helikopter po livadi radije leti, to ti definitivno trenutno bolje ide.

Odg: Kako dalje?

Reply #17
Mogu li pitati još kako da izađem iz hurricane-a na nekakav lijep način i prijeđem u aileron tic-toc?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #18
Sada sam shvatio zašto mi piro flip nije na mijestu a) dajem previše kolektive
                                                                                b) dajem kolketivu pre rano

Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #19
trebali bi organizirati jedno druženje...
a od disciplina (jebeš sad to naopaćke ,u rikverc,metronom,k***c-palac) bi zadao tko ima muda otiči što više,što dalje,napraviti što niži brisanac,recimo napraviti 5 autorotacija za redom,tko napravi brži prelet...i tak a na kraju autorotacija naopačke tak da odemo svi doma sa hrpom furde !

Odg: Kako dalje?

Reply #20
trebali bi organizirati jedno druženje...
a od disciplina (jebeš sad to naopaćke ,u rikverc,metronom,k***c-palac) bi zadao tko ima muda otiči što više,što dalje,napraviti što niži brisanac,recimo napraviti 5 autorotacija za redom,tko napravi brži prelet...i tak a na kraju autorotacija naopačke tak da odemo svi doma sa hrpom furde !
To bi bilo super!Čim složim helić dolazim (-_-) što je brisanac?touch and go(dodir sa tlom usred leta)?
Mogli bi dodat huver i sport letenje
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #21
trebali bi organizirati jedno druženje...
a od disciplina (jebeš sad to naopaćke ,u rikverc,metronom,k***c-palac) bi zadao tko ima muda otiči što više,što dalje,napraviti što niži brisanac,recimo napraviti 5 autorotacija za redom,tko napravi brži prelet...i tak a na kraju autorotacija naopačke tak da odemo svi doma sa hrpom furde !

Ajde Robi... svi tebe čekaju, organiziraj nekaj! Nemoj se sada opet povuć!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: Kako dalje?

Reply #22
A prijatelju moj,vidis da me nema nigdje...premalo vremena,ali nadam se uskoro... :)