Skip to main content

Topic: NAZE32 rasprave koliko je dobar  (Read 6905 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #15
izgleda da je dobar ima 5grama dobar soft ,software je slican helicommad
uzeo sam komplet RC 1806 sa 12a radim na frame od 50g ja bi to ganjao po gradu medu zgradama

trebalo bi kupit sa gps kad nestane signala da se barem digne na 20m ulovis signal i vozis dalje

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #16
Ovaj ducan je jako dobar i pouzdan, naze32 acro i naze32 bi trebali stici unutar tjedan dva. Black edition!:-) http://www.dronematters.com/
InnovationMatters

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #17
da kameru si stavio na dobrom mjesu tak sam mislio stavit iza da vidim quad ko na ps2

kad mi dode sa rc timera mogli bi nabacit utrku neku barem da napravimo neki sport od toga

moze i odma heh

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #18
Moze moze, ja sam uvijek za race-anje. Ma jednom kad to probas , sve ostalo ide na tavan skupljat prasinu

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #19
otisli moji quadovi kod progresora b

di letis i koliko vas ima nas je dva i ficho sa heliem leti ko sa quadom

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #20
kosta 31$ al ti naplate 38$ malo cudna stranica i dobijes dva acro NAZE32 za jednu sa barometrom hmmm

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #21
Uglavnom se vozikamo ja i jazavac, a letimo gdje nas odnese taj dan, bundek, jarun, skuzili smo onu nedovrsenu bolnicu preko puta arene kao mrak lokaciju, mada sam danas skrsio quad tamo. Samo da je sto vise prepreka, imam jedan super parkic tu u kvartu kod Nehajske na Tresnjevci  pa malo nabacim tu kad mi je dosadno. Dapace moze da se nadjemo, neznam iz kojeg ste vi dijela

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #22
mi smo sa sela DUGO SELO reci majku da mi posalje na sms di ste pa cu navratit do vas

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #23
izgleda da je dobar ima 5grama dobar soft ,software je slican helicommad
uzeo sam komplet RC 1806 sa 12a radim na frame od 50g ja bi to ganjao po gradu medu zgradama

trebalo bi kupit sa gps kad nestane signala da se barem digne na 20m ulovis signal i vozis dalje

Ti usred nicega quad objesis na zicu od struje tak da plz fpv nemoj ni pokusavat vozit u naselju

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #24
Haha, nema frke , cujemo se. Mogli bi i mi dojuriti, ionak jos imamo neki deal da moramo proletit ispod krave, e sad tko ce prvi

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #25
kroky nije ovo naza NAZE nije to za tebe


ak ne razbijes auto ne znas vozit

meni su quadovi potrosna roba jednostavo se izlizu

da barem ima negdje onstock NAZE32 trazim al nista

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #26
tesko cete nac kravu tu al zice od struje ima :D


Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #28
thx :)

 

Odg: NAZE32 rasprave koliko je dobar

Reply #29
Nije ni eng za tebe pa svejedno imas tipokovnicu u rukama...