Skip to main content

Topic: Grupna narudžba HK (EU skladište) (Read 33439 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #90
pozz, ja bi se htio priključiti za naruđbu, molim te gdje da napišem što bih trebao? tnx

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #91
Ovdje, u ovoj temi. Za sada smo samo nas dvoje (valjda su ljudi na moru), tako da ne znam jel ti paše shipping 8USD? No, vidjeti ćemo do sutra.

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #92
Danas ću potvrditi jesam li i ja uključen.
Lp,
Alex

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #93

Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #94
Pozdrav,
evo i ja bih se priključio !


Korekcija: nekoliko postova dolje !!

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #95
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #96
Ok. Tko želi može se priključiti sutra do 12.

 

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #97
Jel jos primate narudžbe....
Letim suncu pravo


Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #99
Imam korekciju.


Post dolje :)

Sorry na zezanciji, ali upravo mi stigo mail iz HK o novim baterijama, pa je idealna prilika za probu :)

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #100

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #101
Lp,
Alex

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #102
hrast, pošto sam ja prvi što se najavio za naruđbu, nadam se da ima mjesta za mene još hehehe, ili?

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #103

Možeš.


Ovak, napisao sam da primam narudžbe sutra do 12h. No, ja bi sada zatvorio nove narudžbe tj. zatvorio bih za novo-zainteresirane.
Dakle, ovi koji su se do sada javili mogu ažurirati narudžbe. A nove ne bih primao iz razloga jer ima dosta artikala = puno €€€, a imam određena ograničenja po kartici.


rubazg, BuBizg, robertkr, bascab, Boha, Mile i grofzg. Vi slobodno ažurirate svoje narudžbe. Nove prijave trenutno ne bih uzimao.

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #104