Skip to main content

Topic: Fatshark teleporter v3 (Read 4513 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #1
Bas sam gledao.

Kako je to kad stavis na glavu?
Bole oci ili je podnosljivo?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #2
Meni su moje dominatorice ok, al to ovisi od covjeka do covjeka. Vozit fpv na monitor, zgubio bi model odmah :D


Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #4
Meni su moje dominatorice ok, al to ovisi od covjeka do covjeka. Vozit fpv na monitor, zgubio bi model odmah :D

ovisi kakav monitor, u mene je LED i samo 7'' i jako sam zadovoljan a naručito rezolucijom i kad je jako svjetlo, lipo se vidi. tako da sam nakon nabavke monitora, prodao svoje "gugle"


Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #6
Meni su moje dominatorice ok, al to ovisi od covjeka do covjeka. Vozit fpv na monitor, zgubio bi model odmah :D

ovisi kakav monitor, u mene je LED i samo 7'' i jako sam zadovoljan a naručito rezolucijom i kad je jako svjetlo, lipo se vidi. tako da sam nakon nabavke monitora, prodao svoje "gugle"

ma kod mene je to drugi problem, nema veze sa kvalitetom slike. vozim na monitor, pogledam u zrak, pogledam monitor = vise neznam di sam



Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #9
Cike na glavu i zabava može početi  :)
LCD za snimanje gdje moraš povremeno provjeriti njegovu poziciju u prostoru ako se snima relativno blizu.

Diversity su dobri za long range, pa se na jedan kanal može staviti usmjerena antena koja gleda u smjeru u kojem se ide letiti, a na drugi kanal se stavi omni antena sa 360 stupnjeva prijema. Ona antena na kojoj je signal bolji nju diversity prijemnik odabire, prijelazi između antena su glatki i ne primjete se.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #10
zašto gledaš u zrak? i kako neznaš gdje si? NIŠ MI NIJE JASNO...

nisam koncentriran samo na monitor, dok kad imam naocale fokusiran sam na to i nista mi ne odvraca paznju ko kad vozim na monitor

Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #11
Cike na glavu i zabava može početi  :)
LCD za snimanje gdje moraš povremeno provjeriti njegovu poziciju u prostoru ako se snima relativno blizu.

Diversity su dobri za long range, pa se na jedan kanal može staviti usmjerena antena koja gleda u smjeru u kojem se ide letiti, a na drugi kanal se stavi omni antena sa 360 stupnjeva prijema. Ona antena na kojoj je signal bolji nju diversity prijemnik odabire, prijelazi između antena su glatki i ne primjete se.
a ok kuzim to sam vidio na jednom snimku! sam prebaciva antene!

Odg: Fatshark teleporter v3

Reply #12
Mislim da oni koji se bave snimanjem i prate kadar sto rade da je monitor daleko najbolji izbor, ali mora biti kvalitetan, onaj fieldview 777 sa HK je odlican, jer tu ides i unazad pa moras baciti pogled na model da ne zapnes za nesto, a ako hoces malo gusta i brzine, tu su cvike super, adrenalin je veci  i to samo dominatorke priznam , jedino neznam kakve su one od boscama.