Skip to main content

Topic: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK (Read 5515 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #15
@Feđa ,hvala na pitanju sve regularno a upravo ti učim snimati i prebacivati na YT  i sve ono čega nije bilo u mojoj mladosti... :D
Znam da će zima biti hladna ,ali znam da će mo u srcima biti topli.Još jednom svako dobro i drži nas informirane. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #17
Nastavljam radove na krilima. Poceo sam presvlacit krila sa balzom ali moram prije nego sto zaljepim balzu upasat stajni trap i bice dvoja odvojena vrata na tockovima.

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #18
Odlično Feđa ,znači ''plankiranje'' je započelo....bit će to prava sprava...pozdrav ,a večeras ću gledati danski serijal :''Forbrydelsen'' ,tako da si u našim mislima,htio ili ne.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #19
Nastavljam radove na krilima. Donja strana krila je presvucena 1.5mm balsom. Tockovi su upasani. Balza oko tockova ce biti pojacana sa epoxy pomjesanom sa alkoholom, tako da mi je lakse nanjeti epoxy na balzu.

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #20
Bravo mestre se den gamle skole.... 8)
Pozdrav cijeloj obitelji...
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #21
Pozdrav Mes sve najbolje. Ja der er gamle skolen :)

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #22
Nastavljam radove na krilima i gornja strana je presvucena sa 1.5mm balsom. Sad cu odvojiti flapsove i aileron roll od krila i onda na smirglanje. Motor je kupljen i umjesto Mintora 22ccm uzeo sam ROTO 25 benzinski motor. Posto mi je prvi put da koristim roto motore, ako ima neko ko je upoznat sa ovom markom da mi kaze neke dobre i lose osobine o motoru.

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #23
Vrijedni moj Feđa , ogroman posao odrađuješ....Ti si ''Naš čovjek u Danskoj''...Veliki pozdrav uz najbolje želje iz Splita  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: TopFlite P47D THUNDERBOLT RAZORBACK

Reply #24
Veliki pozdrav i puno zdravlja tebi i tvojima Mes i sve najbolje iz DK