Skip to main content

Topic: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA (Read 16219 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #105
Majk...ono gore je bila šala...
Nemoj hvatat to srcu...di je smisao za humor...

Jesam maloprije priznao da nemam pojma i da nema tebe i sličnih ko ti da ko zna di bi bio.

Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro


Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #107
Da nije sve na videu...malo i slika...
Jutros u 7.30 centar grada Raba  8)[attachimg=1]
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #108
Ljudi moji....di ovo ima!...baš je lipo... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #109
odlicna fotka! 

kako si to slikao....  time lapse pa da okida ili?

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #110
izvrsno !

 

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #111
RAPSKA BONACA...[attachimg=1]
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #112
Nice moze li vise detalja o modelu. Onaj zadnji je bio odlucan i stvarno sam bio sokiran kad se onaj nemili dogadjaj dogodio. Covjek uci dok je ziv, uglavnom da si opet u zrak i to isto tako kvalitetno pa cak i bolje. Vidim da si brzo dosao do novog te da cemo opet uzivati u tvojim videima i slikama
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #113
Prijatelju...identičan je kao prošli jedino što ovaj ima gps lokator na sebi  8)  ;D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #114
Nadam se da ce biti bacena investicija ( tj da ga nikad neces koristiti bar sto se tice modela)  :)

Uglavnom mirno nebo i puno dobrih letova. Te naravno stavi na forum radove kako bi se mogli svi divjeti  lijepoti lijepe nase. Odlicni videi a posebno mi se svidjaju ove slike lajkam. Pozz iz slavonije
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #115
Fotke fenomenalne. Da li je to GOPRO 3 ( vidi se mala zakrivljenost horizonta)? Ali rezolucija i dubinska oštrina potpuno zadovoljava .
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #116
Gopro 3 je u igri black edition.
Ima rezoluciju 12MP f2.8 što zadovoljava većinu fotografija za kataloge, web stranice i slično.
Zakrivljenost je smanjena puno nakon dvojke i što je najbitnije kontrasti su se puno puno poboljšali.
Kome se ne sviđa zakrivljena slika, ima par sitnih programa koji ti sliku isprave za sekund bez ikakvih iskrivljenja :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro



Odg: TESTIRANJE NOVOG PANČOHARA

Reply #119
Dragi Ivo , super je sve  ,ovaj drugi video se na da otvorit ,ali jedino,na početku pored upozorenja za one mlađe od 18, fali upozorenje za one preko 60 (ja) skoro me srce strefilo....hvala Ti anyway... :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes