Skip to main content

Topic: Moli se pomoc i savijeti oko nitro helica (Read 2989 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moli se pomoc i savijeti oko nitro helica

Reply #15
Kaj se tiče tog Hiteca, je možda mrvicu prespor za rep, ali ako ga teraš na 6V možda bi i mogao biti dovoljan. Ma čak mislim da bi i bio dobar za hover i neko lagano letenje.
Prvo uzmi žiro pa provjeri kako radi s tim Hitecom. Preporučam, a i svi ovdje će ti preporučiti Spartana (može DS760 ili Quark)
Ove HobbyKing varijante (Assan, HK401B Cyro i slično) za*ebi jer bi mogao dobiti i takve savjete
Ako ti rep neće dobro raditi s novim žirom i Hitecom, onda uzmi ovdje DS650:
http://www.century-rc.com/ecs/product_show.php?p_id=4341
To je jeftin a dobar servo, sigurno će biti i više nego dobar s Quarkom na tom heliću. Ponudi Mo-u (make offer) 55$ i mislim da će pristati. Teško da ćeš naći novo negdje drugdje da je jeftinije.
Ali prije svoga, prvo probaj ovu kombinaciju koju imaš, možda čak i radi pa čemu bacat lovu. Ionak s tim helićem nebuš radio 3D jer nije sposoban za tako nešto.
Kaj se tiče setupa CCPM-a i ostalih fora, kao što sam ti već rekao, Finless Bob na helifreaku, imaš heli setup 101, tak nekak se zove thread s hrpom videa, ja sve kaj znam sam naučio tamo i prčkanjem
Pitaj ak nekaj nije jasno
MAK Zapad

Odg: Moli se pomoc i savijeti oko nitro helica

Reply #16
Uff dok sam naso ovu temu.... xD
Poceo sam pomalo radit shopping listu za hobby king pa me sad zanima koju lipo bateriju da stavim na ovaj helic tj. koja ce valjda odgovarat dimenzijama a da je dobar izbor ?
Pretpostavljam da treba i nekakav naponski konverter tj. da je nemogu ustekat u prijamnik samo tako....

Takoder, kako se te sve stvari (baterija, prijamnik itd) montiraju tj. ucvrscuju unutar helica ?  ::)