Skip to main content

Topic: 600DFC main shaft - rezerva (Read 2888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #1
Malo mu je skuplja dostava nego fast-lad, nekad ne cita mejlove, ali posiljke su uredne! Raj je inace Indijac, ali engleski mu je skroz ok... Preporucam trgovinu, bez straha ;)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #2
Malo mu je skuplja dostava nego fast-lad, nekad ne cita mejlove, ali posiljke su uredne! Raj je inace Indijac, ali engleski mu je skroz ok... Preporucam trgovinu, bez straha ;)

Uh, apsolutno... to je poznata trgovina. Tu kupujemo Dexter i ja ;). Indijac ili Pakistanac?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #4
Malo mu je skuplja dostava nego fast-lad, nekad ne cita mejlove, ali posiljke su uredne! Raj je inace Indijac, ali engleski mu je skroz ok... Preporucam trgovinu, bez straha ;)

Uh, apsolutno... to je poznata trgovina. Tu kupujemo Dexter i ja ;). Indijac ili Pakistanac?

Raj Mongia... nema šanse da je Pakistanac :D
nisam imao pojma da je poznata... našao sam ga slučajno pred par mjeseci... par puta kupovao... uglavnom uvijek i sve ima :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...


Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #6
Evo i tu
http://www.infinity-hobby.com/main/product_info.php?products_id=8067

Out of stock, ali valjda bu doslo skoro

Je super je Infinity ali... znam da ti sačuvaju za poštarinu i tak... ali na kraju moraš platiti 30 buksa, a i nemaju ih na lageru. Na ovom UK sajtu imaju, dojde za 5 dana i poštarina je manja, još kad ti oduzmu PDV ispadne ti možda malo više. Znači brža dostava, maalo veća cijena. Ja sam nestrpljiv i za tu malo veću cijenu puno rađe kupim na fast-ladu ili align-trex.co.uk.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #7
Dodje bez gripova i treba uzeti gripove od proa? (naravno 500, pretpostavljam da je isto i za 600)
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: 600DFC main shaft - rezerva

Reply #8
Dodje bez gripova i treba uzeti gripove od proa? (naravno 500, pretpostavljam da je isto i za 600)

Da :), sad barem možeš "baciti" on hrđave :D.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3