Skip to main content

Topic: specijalist u svijetu dronova (Read 3644 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

specijalist u svijetu dronova

Snimamo serijal Drone Wars u Zadru i Dubrovniku za globalno tržište. Dolazi 7 timova iz amerike koji se utrkuju i ratuju po zadanim stazama ( bit će dosta crash-eva) i zato nam treba specijalist koji je u stanju popraviti sva oštećenja i isto tako ako je potrebno prepraviti dron. Navedeno snimanje će se odvijati od 01. rujna do 25-30. rujna.
Isto tako molim zainteresirane timove (po dvoje u timu) iz Hrvatske koji bi bili učesnici navedenog reality natjecanja nek pošalju svoje podatke.
Molim sve koji se smatraju sposobnim za obavljanje navedenih zadataka nek se jave na mail loriseskinja@gmail.

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #1
Pa nije ti to sam tako popravljati dronove koji su skršeni odmah na terenu,  :) ok, može duct tape i WD40 pa nek ratuju dok se ne raspadnu do kraja  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #3
Moze vise informacija  8)

 

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #4
Koji su to "letači" ako sami ne znaju popravljati svoje "DRONOVE"  :D 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #5
Dobro ajmo sad bez zajebancije: možemo dobiti više detalja? Ima puno pilota ovdje...

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #6
Stvarno više detalja bi dobro došlo ovo kao da je skopirano iz nekog headera na netu....
Snima se cijeli period ?
Smještaj ?
Klasa multija ?
Postoje već neki materijali koje možemo pogledat ?
Komponente na quadovima ?
Leti se baš po gradovima ili van njih ?
itd itd...

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #7
Iz nekoga razloga odgovor je u drugom postu.
http://www.flyfreak.net/multirotor/casting-call-for-builders-of-drones-and-pilots/
Produkcija je "Hoplite Entertainment"
Valjda se traže ekipe po 2 čo'eka koji će slagati i utrkivati dronove, a morali bi biti na raspolaganja od 8. do 10. mjeseca + moraju imati putovnicu za eventalna putovanja prije?/ poslije HR epizode koja se snima tokom 9.mj.
http://www.hoplitefilms.com/
https://www.facebook.com/Hoplite-Entertainment-229290253900395/


Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #9
Uf to bu tesko nasli, nek posalju upit na burzu 8)

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #10
da, ovo tesko da ce kod nas proci  ;D jer, ako ne radis nemas para za hobi a imas vremena pun kufer, a posto svi radimo, imamo kao para za ovo sve a vremena nimaaaa, jedva se skupimo za vikend  ;D

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #11
Ako plate to što ću ja preko mjesec dana morat uzet neplaćeni godišnji, dogovorit ćemo se bez problema...

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #12
Mislim da bi im bilo najbolje nastancat 50 multija krajem mjeseca i pocet. Za prva dva dana bu ih dosta .
\\
Ispricavam se modu. ak sam kliknul na neki link iden na forum prek moba a imam debele cevape.\\

Odg: specijalist u svijetu dronova

Reply #13
Ako plate to što ću ja preko mjesec dana morat uzet neplaćeni godišnji, dogovorit ćemo se bez problema...

Sumnjam, sve te TV produkcije pokusavaju proci sto jeftinije, pod jeftinije mislim da TI jos njima platis sto su oni eto tebe snimali.