Skip to main content

Topic: VELIKI AVIONI (Read 268288 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #16
 :)
Predivno je vidjet ove kadrove sa Spitfire-om ... Pravi klasik i ljepotan. Legenda.
Još kad bi si čovjek mog'o priuštit' jednoga, da ga imaš privat i da ponekad gušta...
Ali kao što si i rekao na samom početku posta Mes,
to je samo za ODLIKAŠE ... !!
Možda u nekom drugom životu .... ???


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #17
@Pero sve si rekao , a za malo manje bogate, napravljena je 20% umanjena Spifire-ova replika/Mk-26/ , tako da i oni bez ''škole''(čitaj novčanika i oni koji nisu odlikaši)) mogu donekle uživati u Velikoj Legendi...... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #18
 :)
A kaj da velim, i taj ''mali'' bi za silu bil dobar ...
Ali onaj orđiđi je ipak.... makina. 12 cilindara ispred tebe u nosu....
to je sigurno ipak drugi osjećaj ....

Ma najveći problem je u tome kaj ona šveđanka u petak u 23,05 nikak da izvuće
mojih 7 brojeva ....   :)


No za guštanje, ak' već nejde Spitfire... bil bi ja zadovoljan i sa nečim malo modernijim,
novijim, recimo ovak nekaj ... i to bi bila predivna ''igračkica'' za uživat....


uf, al' sam skroman .... :)

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #19
Pero , da se vratimo u ''stvarnost'' .... Sjedi PLAVUŠA na Rivi tužna i sva nikakva  :'(.....Pored nje prolazi jedan stariji gospodin,ajmo reć kao ja  ???, i sav zabrinut joj se obrati :''Lipa mala reci  barbi   što te muči ?.....PLAVUŠA  sva ljuta odgovori : Nisam ja nikakva BARBI.... ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #20
hehehee
svaka čast, malo smo odlutali s teme .... ali nek ne zamjere ostali forumaši... zanijelo me malo ....


dobar je dobar, tamam da me vrati malo u ''stvarnost'' ...


pozz svima, a posebno  tebi Mes u Split


Pero



Odg: VELIKI AVIONI

Reply #23
Ministar obrane Nove Gvineje,u svečanoj uniformi,na tajnoj lokaciji ,nakon smotre ,čuva jedini Pilatus ...danas njima sutra nama. :'(




Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes





Odg: VELIKI AVIONI

Reply #28
Da da, legendarni Bo. Red Bull helic :)
Jedan od rijetkih sa jako rigidnim sustavom rotora, zato i moze sve ovo.

Vojska bivse zapadne njemacke, na ovom videu pokazna vjezba. Tada su trenirali ovakve niskoletece pop-out taktike napada na sovjetske tenkove. Obicno su furali 4 TOW rakete.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #29
Iskreno se nadam da iste nece trebati primjeniti u doglednoj buducnosti. :(