Skip to main content

Topic: One way mirror (Read 10326 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

One way mirror

Pozdrav, narucio sam ovaj miror film i naravno treba mi ovaj tjedan ali nije došao već mjesec dana, dal netko zna gdje bi ga mogao kupiti?
Lijep pozdrav

Odg: One way mirror

Reply #1
I mene ta folija zanima, daj ak ju nades lokalno objavi tu da i ja vidim...

Odg: One way mirror

Reply #2
Budem budem, isto vrijedi i za tebe.
Jesi gledao ti gdje?

Odg: One way mirror

Reply #3
Pitao sam na par mjesta, cak zvao firmu s kojom radim koja prodaje i ovraduje staklo na veliko pa nisu nis znali... tako da sam odustao. Zapravo zelim napraviti veliki foto okvir koji izgleda kao špigl dok se ekran ne upali... ova folija sa Banga mi ne zgleda dovoljno kvalitetno za to...


Odg: One way mirror

Reply #5
Da, meni treba za infinity mirror :/

Odg: One way mirror

Reply #6
Tako samo sam ja mislio napravit veliki, od flat telke. Stavit ukrasni okvir i na zid. Da ga goni pi ili nesto i da glumi špigl dok ne radi.

Odg: One way mirror

Reply #7

Koliko ja znam o tim (one way mirrorima)/filmovima, oni se lijepe sa unutarnje strane stakla, tako da možeš staklo sa vanjske strane (o)prati, a da se folija ne ošteti...
Što će reći da bi trebao staklo sa okvirom, sa unutarnje strane zalijepiti foliju i onda iza stakla i folije staviti monitor/TV (ako je to moguće tako izvesti, naravno).
U tom bi slučaju bilo kakva folija bila OK?


Odg: One way mirror

Reply #9
Tak nesto ali diy. Zapela mi ideja kad nisam nasao jednostrani špigl...

Odg: One way mirror

Reply #10
A mirror stakla/folije koje koriste firme koje rade PVC i ALU stolariju? Netko od kolega je uzeo takve prozore za doma... Špigl su dok se ne upali svjetlo sa unutarnje strane...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


Odg: One way mirror

Reply #11
To je bio plan. Zato sam zvao Kavrana koji ovima prodaje staklo. To je velika firma u Čakovcu kaj radi fasade i svasta. Pa nisu mogli pomoc. Zapravo brijem da ove folije koje sam zalijepis nebi bile dovoljno dobre za to sto ja zelim. Taj špigl bi trebao biti dovoljno uredan da ga zelis u dnevnu sobu stavit i da ga mogu naruciti po dimenziji televizora. Onda skelji špigl na rub televizora i uokvirim i kvit.

Odg: One way mirror

Reply #12
Bila je u ZG firma u Vlaškoj koja se bavila staklima i ogledalima. Kod njih sam svojedobno naručivao pjeskarena i brušena stakla, ogledala...
Slažem se, to bi trebalo lijepo izgledati za boravak. Iako bi TV trebao biti što tanji da ga okvir može sakriti.
Ja koristim TV u boravku za picture slide show, ali mi ogledalo nije pasalo u tom setupu...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


Odg: One way mirror

Reply #13
Da, ono je sad Staklo Piletic. Oni imaju proizvodnju tamo prema Gorici. I sa njima radim. Budem njih pitao.
Ideja mi je da to popuni zid koji je prazan u dnevnoj ala špigl ali i da mogu na njega pustati slideshow u vremenskom intervalu kak namjestim. I da, treba bit sto tanji i sto veci ili da je ukopan u zid. Tak da izgleda ko normalni spigl dok ne radi.

Odg: One way mirror

Reply #14
Super ideja. Ili malo knaufa za nekakvu izbočinu na zidu, pa na to onda ogledalo...
Preporučam se za slike kada bude gotovo...