Skip to main content

Topic: POZNATE OVU STANICU ? (Read 1874 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POZNATE OVU STANICU ?

Ako mi netko moze nesto reci o ovoj stanici.... tko ju ima i kakva su iskustva ?OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH Programmable Transmitter w/10 Model Memory
Uzmite u obzir da mi je to prva stanica a i to da je poklon pa nije bilo mogucnosti da biram...poklonjenom konju  ne gleda se u zube, kako se kaze...
Letim suncu pravo

Odg: POZNATE OVU STANICU ?

Reply #1
Nasam ju probao ali ako je poklon onda +5.
Inaće zasnovana na DMS2 Spektrum protokolu pa bi kao takva trebala biti kompatibilna sa svim DSM2 prijemnicima
( Orange, Spektrum, JR - DSM2 ).
Ukratko, vrlo blizu DX6i TX-u što znaći da s njom možeš letjeti kao i sa pravom od 500 baksi.

Odg: POZNATE OVU STANICU ?

Reply #2
Hvala kolega...i za sve sto si ucinio da napokon uredim svoju pilu za stiropor sad reze kao zmaj...posto ulazim u ovaj hobi i mnogo toga mi nije jasno a nesto se i ustrucavam pitati da ne ispadnem konj...pitao bih te jos u vezi simulatura jel sad ta stanica ima neke veze sa simulatorom ili kako to ide...volio bih prvo malo uciti na ekranu voziti pa onda tek van...nadam se da me razumijes..
Letim suncu pravo

Odg: POZNATE OVU STANICU ?

Reply #3
Samo pitaj, zato smo tu. Iza ima DIN konektor pa bi trebala raditi, probaj (ako imas prilike) posuditi USB kabel za simulator pa isprobati (Almighty 12in1).

lp,
Marko

Odg: POZNATE OVU STANICU ?

Reply #4
da.. pokusat cu nabaviti kabal...a jel mi treba jos nesto osim kabla za simulator...?
Letim suncu pravo

Odg: POZNATE OVU STANICU ?

Reply #5
Simulator :P