Skip to main content

Topic: KOMARAC SRUSIO QUAD (Read 14843 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #60
Samo polako imam ja vremena polupati ovoga i stici sve vas  :) ali za sad sam i ja , ma malo je reci zadovoljan i sretan...ma na kraju krajeva najveca sam faca u selu...zujim  cim cujem da je baterija puna...prije par dana prosao pravi helikopter nisko a svi okolo pricaju... ma to baca opet zuji hhahahha :D
Letim suncu pravo


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #62
jesi narucil jos batki??  cini se da ti ta jedna nije dovoljna....    ;)

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #63
jesi narucil jos batki??  cini se da ti ta jedna nije dovoljna....    ;)

nisam narucio...ovo sad vozim sa 2s ali moramo probati sa 3s kako ce to raditi pa cu onda nesto naruciti...mozda nece ni ici na 3s jer sam jednom probao ali nisam ga uspio dici, kad dodajem gas on na zemlji samo se prebaci...
Letim suncu pravo


Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #65
Također i od nas đakovčana svaka pohvala kolegi bodul, i mi smo ga upoznali dan ranije, nismo letjeli, nego popodnevna razbibriga na kavi u kafiću...
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #66
Lijepo, pricao nam je da se nasao s tobom na kavici... mi smo mu pokazali JELAS a potom smo otisli kod mene malo zujati...trebali smo napraviti jedan FPV let ali iz tehnickih razloga nismo uspijeli....nadam se da ce biti jos prilike za ovakava druzenja  i za FPV let da osijetim malo kako to izgleda..pozz
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #67
Hvala svim dragim Slavonskim  kolegama s foruma što smo se našli i družili.  :) 4tm, Franky i prijatelj letač, Srefler, Baca, Banga.
Sva sreća da zbog posla mogu putovati po cijeloj Hrvatskoj i upoznavati se sa Vama. Zato mi putovanje nije opterećenje nego zadovoljstvo što mogu malo slobodnih trenutaka provesti u dobrom društvu a i upražnjavati sport koji me relaksira ( dok se nešto ne pokvari, kao FPV kod Bace)   :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #68
Malo se radilo i ustimavalo i sad ovako to izgleda...
BaCa loiter
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #69
Obozajem  rjec   .....Joj        :D

 

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #71
Bravo bacasb , vidim naza je kupljena, znaci dobro si se navuko na multije  8)

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #72
Ima dobrog Instruktora, BANGA naravno.
Samo treba trenirati. A i za to ima divnu livadu odmah do kuće.
Nadam se susretu u rujnu.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #73
Prijatelju  bodul cekamo te Banga i ja... Danas smo cijeli dan letjeli FPV pravi uzitak... prvi put sam osijetio i to i naravno zagrizao kao mladi šarancic...
Letim suncu pravo

Odg: KOMARAC SRUSIO QUAD

Reply #74
Bravo bacasb , vidim naza je kupljena, znaci dobro si se navuko na multije  8)
Vijerujem kao i vecina i ja sam zagrizao...sve zahvaljujuci mom dobrom prijatelju kojeg sam upoznao ovdje na forumu i od tada se cesto druzimo i zajedno letimo..bez njega bi vijerovatno odustao ne zbog toga sto nemam zelje vez zbog neznanja...puno sam toga naucio uz Bangu a uz to sto me je ucio dosta opreme mi je  dao a njegove stvari i koristim...ma BANGA je pravi fajter.. a NAZA je zakon za razliku od APM-a
Letim suncu pravo