Skip to main content

Topic: LiPo baterije u stanicama (Read 10003 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #15
Zanima me dal u moju stanicu Graupner MC-15 moze ici lipo 3s 11.1v ,sada je unutra Nimh spojene u seriji znači 9.6v ( znaci 8 batki vodoravno spojene seriski , tako je orginal )!!??

Dal se nebi stanica skurila il slicno!??
...što si brži to si manji...

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #16
ide, samo je stavi

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #17
znaci nebude je skurilo ,kad je 12.6v?
...što si brži to si manji...

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #18
vraga ce je skuriti


Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #20
 stavio ih u f-14 na 35 mhz kolegi antalu sa kanala. Baterije spojio u 3S Po dvije paralelno . Uključili i stvar RADI .  Na displayu uredno napisao 12,6 i stvar je OK.
Nemam snage da razmišljam.

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #21
koristim lipo u obe svoje stanice, ako vam znaci ukupno 45 minuta leta nesto :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #22
lipo, meni traje 2200 3s oko tri mjeseca (dosta je i upaljena bezveze, 35 mhz), a prije nego sam skužio da ima original za stanicu imao sam jednu staru 3s 10C pričvrščenu sa pvc šelnom :D

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #23
lipo, meni traje 2200 3s oko tri mjeseca (dosta je i upaljena bezveze, 35 mhz), a prije nego sam skužio da ima original za stanicu imao sam jednu staru 3s 10C pričvrščenu sa pvc šelnom :D
A inace ti tvoju stanicu idu koje baterije ( orginal mislim ) kolko volti?
...jer mene je strah da ju ne skurim il sl. kad idu orginal nimh 9.6v a ja da stavim lipo 3s 11.1v ( znaci 12.6v )!?
...što si brži to si manji...

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #24
ide mi 8 x 1,5V  znači 12volti,
ako imaš led ili buzz za praznu bat u stanici probaj stavit 2S, ona je puna 8,4V a sigurni ima veči kapacitet u odnosu na nimh ili kaj več imaš, i lako ju nadopuniš kad god hočeš, to je najsigurnije da ne spališ stanicu, nisam elektroničar pa bi išao na sigurno. za 12,6 iliti 3S u tvoj daljinski nemogu niš garantirat, to je  razlika u naponu od3 volta i ujedno od 25%, koliko je to osjetljivo može znat netko ko se kuži u to s tim da zna ili vidi kaj ima unutra. pozdrav.
 

Odg: LiPo baterije u stanicama

Reply #25
ide mi 8 x 1,5V  znači 12volti,
ako imaš led ili buzz za praznu bat u stanici probaj stavit 2S, ona je puna 8,4V a sigurni ima veči kapacitet u odnosu na nimh ili kaj več imaš, i lako ju nadopuniš kad god hočeš, to je najsigurnije da ne spališ stanicu, nisam elektroničar pa bi išao na sigurno. za 12,6 iliti 3S u tvoj daljinski nemogu niš garantirat, to je  razlika u naponu od3 volta i ujedno od 25%, koliko je to osjetljivo može znat netko ko se kuži u to s tim da zna ili vidi kaj ima unutra. pozdrav.


Da imam digitalni pokazivac i buzz...

Hvala Denis.. :)
...što si brži to si manji...