Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15597 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc hk 450

Reply #30
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #31
 :)http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__44334__Black_XT60_Male_and_Female_5_Pairs_Bag.html
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #32
evo decki koji su iskusniji kazu da uzmem jos ovih djelova da ne docekam sezonu ne spreman, narudzba ce bit  uskoro poslana pa kad dode, pozdrav i cujemo se uskoro.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #33
Preporucam i malo bolje servace.
Pogotovo na repu :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoc hk 450

Reply #34
o repu smo bas razgovarali i to je utvrdeno da treba bolji, i kvalitetniji servo pa ako ima netko preporuke neka slobodno kaze, a i za cikliku takoder koja vi smatrate da su dobra- omjer ulozenog i dobivenog  hvala unapred!
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #35
evo konacno pocela stizat oprema i djelovi ovo je orvi paket od hk a cekam jos 4. za jednog najbitnijeg jos nemogu nac na trakingu , ali pricekat cu jos malo valda je ludnica u kini. drugi sa baterijama je blizu nadam se uskoro na vratima
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #36
ova zippi baterija je 2s 1300mah to sam uzeo onako za test spajanja itd, a moze mi na heli v912 pa s njome mogu znacajno produzit vrijeme leta posto sa 2s 850mah leti oko 10 min, javim se dalje cim bude novih vjesti.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #37
stigle i baterije 2. turnigy 2200mah 30c i esc programator za blu serijes esc, sutra cu stavit slike i malo se pozabavit sa helijem pozdrav!
letim, al nikako da poletim


Odg: pomoc hk 450

Reply #39
paket  jedan od bitniji mi je na trakingu ovdje a 3. tjedna je proslo moze mi netko reci sta je s njimhttp://www.postfiji.com.fj/pages.cfm/services/track-trace/
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #40
ovo je br LX100184806FJ pise fiji nadi neznam gdje je ,sta to prestavlja?
letim, al nikako da poletim


Odg: pomoc hk 450

Reply #42
na toj sam stranici vec gledao ali podatci su nikakvi vec par dana stoji i pise fiji-nadi to me zanima sta im to znaci?
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #43
Fiji-nadi
Nadi ti je treći po veličini grad na Fijiju,
Ima oko 50.000 stanovnika
Pošiljka ti je trenutno na Fijiju, u Nadiju,
Iz Nadija putuje u LA, a iz LA putuje u London.
Za dalje neznam jer i ja imam dvije pošiljke na Fijiju
Kad se pomaknu bum napisal.
Pogledaj u temi dal vam dolaze paketi, ako ti je isti let ko moje
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: pomoc hk 450

Reply #44
stigao mi iz eu skladista i tarotov zyx flaybar za moga drugog helija tako da cu i sa njime biti pri kraju, uzeo sam tu od kolege sa foruma frsky reciver jer ovi moji tko zna kad ce doci bindovao sam ga i radi bez problema toliko za sada pozdrav.
letim, al nikako da poletim