Skip to main content

Topic: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH (Read 3996 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #1
Za te novce se da i stanica kupit!


Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #2
Ej coljo daj molim te nemoj sad izmisljat da ne valja ... Znam sad slijedi prica ''mozes za tu lovu turnigy 9x kupit'' ali mozda nekog ne zanima 9x?  ::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #4
Ma stanica je mrak, jos samo da je napunjena s tik tak bonbonima :D

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #5
E to bi bilo prakticno :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #6
Dečki hvala na odgovorima :),još jedno pitanje koja Li-Po baterija sa Hk-a bi pasala za nju osim ovih AA baterija?Nisam nigdje našao objašnjenje osim da Li-Po sa nekim konektorom paše a meni trenutno nije jasno koja je to ::)



Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #9
Hvala Coljo vrlo opširno i slikovito a to mi se sviđa kad mi netko tako pokaže  ;) :).Sviđa mi se ova stanica ono prozirna je hahahaa a volim takve stvari 8) ,čak ju nakon ovog objašnjenja i kupim,receivera za nju ima tako da ono mi je best buy po izgledu perfomansama a netrebam ništa drugo od nje nego samo Delta Mix ;D.Eto toliko zašto sam baš zapeo za nju 8)

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #10
Dečki još jedno pitanje u vezi ove stanice a koje ja nemogu pronać.Dali ova stanica može pamtiti više modela u Delta mixu a ne samo taj jedan??????

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #11
Trebala bi imat memoriju od 10 modela pošto moja dx6 ima. Procitaj na HK-u
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #13
svaki model je zaseban,ako ih isto isprogramiras sve opeto staju zasebni i imas memoriju od 10 modela
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: OrangeRx T-SIX 2.4GHz DSM2 6CH

Reply #14
Jel to znači da nemogu imat dva ili više Delta mix modela posebno?ili sam u krivu?Neznam nije mi još jasno jer baš i nisam shvatio.Sorry na ponovnom pitanju.