Skip to main content

Topic: alternativa gopro za fotke (Read 3017 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alternativa gopro za fotke

dakle zanima me koji kompaktni fotic tipa canon sx240,260..itd te sony ili olympus bi imao znacajno kvalitetnije fotke od gopro 3+ black.
snimanje nije potrebno...

Odg: alternativa gopro za fotke

Reply #1
Ako ih ne mislis uređivati onda bilo koji pa cak i nesto tipa moj sony dsc s2100 star 5 godina jer go pro nije predviđen za fotkanje ... Fora je najveca u fokusiranju,eh sad posto se ne bavim kompaktnim foticima najbolje neka netko od drugih kolega dadne prijedlog koji je totalno bolji od go pro trojke u fotkama .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: alternativa gopro za fotke

Reply #2
ma pukno bi ja gore svoj 70d ali nemoze nosit taj model to cudo i da moze bilo bi me strah  :D :D
zato i mislim stavit nes do 2000kn i ko ga hebe ak se srusi sve
 

alternativa gopro za fotke

Reply #3
prodam ti ja moj nex-5 :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: alternativa gopro za fotke

Reply #4
jel probao ko haknut svoj canon compact sa chdk firmw. pa probat slikat sa intervale timerom

Odg: alternativa gopro za fotke

Reply #5
mislim da je
potrazi postove od marijom


 

Odg: alternativa gopro za fotke

Reply #7
evo uzo sam danas canon sx260hs i slozio taj carobni hack i mogu rec da radi kao i gopro nema nikakve razlike,a fotke debelo kvalitetnije...to da se sve slozi treba manje od minute.
mislim da narucujem sutra drugi gimbal i da sa gopro vise uopce ne slikam nista,jedino ce sluzit za snimanje  8)