Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 164013 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #240
onda nek admin izvuce nase privatne poruke pa da vidimo tko laze i sta smo se dogovorili kad si vec lazov, jel nisi vrijedan nakon svega da izdvojim vremena pa da ja to napravim.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #241
i kao drugo da nisi toliki cigan poslao bi ti pouzecem iz hrvatske, al eto ja budala jos isao u drugu drzavu vise puta da bi ti izasao u susret kako si i trazio i poslao ti paket da bi me na kraju hebao... ne nemam sta razgovarat vise s tobom, sto se mene tice smo zavrsili!

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #242
i kao drugo da nisi toliki cigan poslao bi ti pouzecem iz hrvatske, al eto ja budala jos isao u drugu drzavu vise puta da bi ti izasao u susret kako si i trazio i poslao ti paket da bi me na kraju hebao... ne nemam sta razgovarat vise s tobom, sto se mene tice smo zavrsili!
Govoris da smo vec zavrsili ima mjesec dana, isto tako ima da se ne javljas na telefon, te kako nisi usliko potvrdu, jer je nisi dobio navodno, a pouzecem sam nisi htio jer nisi htio cariniti robu.
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #243
pa kad nema smisla da pisem i slusam lazi, imaju tu admini pa nek ti nase PM izlistaju pa vidi sta si pisao. aj bok

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #244
i sta mene brinula carina? pa nece ju meni lupit

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #245
Aj mi sada reci odkuda samo to da nisi dobio potvrdu? Da se ne javljas na mob, te da je zena za salterom kriva?
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #246
Matej vrati novac i da smo kvit, necu se vise oko ovoga sprdat, vrati novac nazad i da smo gotovi sa ovom pricom
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #247
DroneShit bi mogao skratiti nadimak u Shit jer članovi foruma dobiju akutni proljev kad pročitaju tvoj post.
Mnogo si dosadan....
Pravilo kaže da kada kupuješ od neke virtualne osobe (s foruma, oglasnika, ebay, banggood, općenito interneta) i platiš čovjeku unaprijed možeš biti sretan ako ti dođe naručeno jer je to vrlo rizično.


Npr. malo se raspitaj koliki postotak poslanog novca u nepreporučenoj koverti iz Njemačke dođe do BiH - skoro ništa.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #248
Naj lakse je udarit po BiH postama. Sram i bilo, teta sa saltera uzela rc opremo za svoj model ;) Jos i je i droneshit poslao u p. materinu, bravo inzinjeru.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #249
Čudi me jedna stvar: DroneShit tvrdi da se za neregistriranu (dakle nepreporučenu) pošiljku daje potvrda ! Potvrda za što, da je pošiljka neregistrirana?
Istovremeno tvrdi da mu njegova Banka ne daje ispis transakcija i ne može linkati karticu na paypal na kojem je napravio inicijalnu transakciju?

Ukratko: neregistrirana pošta se registrira, a Banke klijentima ne daju potvrde o transakcijama?

Ovo me podsjeća na onaj vic kada se dvojica svade tko je prdnuo u kupeu !

D.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #250
Poz.. Moje mišljenje je da ako ti je Matej poslao običnom poštom,trebao dobiti ovakvu potvrdu (čista obična pošiljka) koja služi kao dokaz da je paket poslan. A ako se to izgubi,napravi se zapisnik,može se dobiti povrat novci koliko si naveo vrijednost paketa. Svaka pošiljka ima prijemni broj, bila ona obična ili bilo kakva druga! Oprostite ako sam u krivu,ali imam iskustva s takvim slučajem. Ne osuđujem nikoga. Poz.. Bojan.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #251
Posiljka koju si slao ima vrijednost od 150 kn kako i pise na potvrdi, znaci nije isla kao obicna vec kao nekakva vrijednosna, za obicnu posiljku dobijes samo racun.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #252
jedini slucaj kad dobijes potvrdu za obicnu postu je kad saljes preporuceno. a kad pismo ubacis u sanducic nemas potvrde, jel se takav nacin slanja najobicnijom postom tako i vodi. ima postara na ovom forumu pa neka napisu strucan odgovor.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #253
Mislim da nije fer vrijedat nekoga na osnovu nekog user nick namea, a sada eto, ja u ovom slucaju samo trazim pravdu, i zanima me ko je i gdje zajebo!
Bitno da se leti.

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #254
Lijepo te preradio ovaj "pošteni"    S- Brodjanin,