Skip to main content

Topic: Kako spojiti KIP prekidač? (Read 6876 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #15
na tim pinovima nema ništa osim lema da se rupa popuni,to su prazni portovi,samo me interesira di da zalemim plus žicu na KIP prekidač.Hvala i sorry ali nisam nikada to radio a jednostavno je, a ja glup :D .HELP

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #16
Vidi Mario.
Kada ulaziš u nepoznati teritorij u elektronici, a tvoja stanica je upravo to, tada koristiš LOGIKU.
Hladnu, surovu logiku. Dakle već imaš neke kanale spojene i pogledaš kako su oni spojeni i logički po tome zaključiš kako ćeš ti spojiti ove dodatne kanale, pogotovo ako ulazi za dodatne kanale izgledaju jednako kao ovi postojeći iskorišteni-već spojeni.
U tvom slučaju upravo tako izgledaju. Na fotki se vidi da i ovi dodatni kanali koje misliš iskoristiti imaju istu konfiguraciju kao i ovi već iskorišteni.


Dakle, ponovo da citiram predhodni post.


"ili
pročitaj što sam napisao (da pogledaš kako su spojeni potenciometri od gimbala - da li je crna na jednom kraju, crvena na drugom a bijela na srednjem-kliznom od potenciometra).
Nisi nam rekao da li ta stanica osim gimbala ima možda već neki prekidač spojen?"

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #17
Nema prekidača,probat ću spojiti pa kaj bube-bude....hmmmmm vidjet ćemo,javim rezultate

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #18
Nevjerovatno.
Mario, pročitaj moj drugi post u ovom nizu. tamo sam napisao kako da spojiš.

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #19
Kak bi rekel jedan gospodin:"Nebi se štel mešati" :D jer neznam sad vise,ja kad sam mijenjao prekidac isto su bile tak tri zice redom samo dvije crne bez bijele i ja samo promjenio i bilo je ok,neznam kak bi to islo ak su zamislili da tu idu potenciometri -.-

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #20
RIJEŠENO ;D .Spaja se tako da plus crvena  i minus crna  idu na krajeve a signal bijela žica u sredinu KIP prekidača. ;D .Sada imam dva kanala više a potreban mi je bio  samo jedan 8) .Šesti neka stoji jer sada glumi throtle hold opciju a možda zatreba kada ga prespojim  za baciti bombu....hahahahahahaha............................Hvala dečki na pomoći ;) :) .Možda kada ulovim vremena pokažem kako sam napravio.

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #21
Bravo Mario  :)


Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #23
Ajde drago mi je da nije bilo dima :)


 

Odg: Kako spojiti KIP prekidač?

Reply #25
Kao što rekoh za fotke :) ,evo par fotki :) ,ovaj kabel od hard diska je isplativ za sitna lemljenja,preporučam ;) . 8)