Skip to main content

Topic: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj (Read 16324 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #15
Na Hobby King-u Dobis za 300kn...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #16
Hvala bgnjip na narudžbi., nadam se da će brzo !!!

Usput, prije nego sam se dogovorio s bgnjipom, zovem i zovem rcmonstershop par dana na obadva mobitela i ni glasa..
ne znam da li to "pravi" shop  ali su si uzeli odmora ;D ;D

ili rade kampanjski uvezu što je aktualno prodaju pa idemo dalje..
nisam slao mail, jer sam bio na putu stalno pa mi je mob bio pri ruci :(

kako smo na forumu čitali, uvoz Turnigy 9x je i dalje samo po privatnim dozvolama  dakle ni ekipa iz Đakova nije uređaj prijavilla na razini uvoznika, distributera....

 

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #17
Meni je u subotu stigla stanica iz Rc monster shopa Đakovo, i mogu reći da je gospodin vrlo ljubazan i pomogao mi oko svih pitanja. Ni ja ga nisam mogao dobiti na telefon, ali sam naknadno saznao da je bio izvan zemlje i da se zato nije mogao javljati. Dakle, stanica Turnigy 9x, stigla bez problema, malo sam čekao na nju, ništa strašno, radi sve i imam same pohvale za Rc monster shop. Stanica danas testirana, sve radi bez problema.....

Ovaj tjedan Su-27 i ja idemo na razbijanje  :D :D

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #18
Meni je u subotu stigla stanica iz Rc monster shopa Đakovo, i mogu reći da je gospodin vrlo ljubazan i pomogao mi oko svih pitanja. Ni ja ga nisam mogao dobiti na telefon, ali sam naknadno saznao da je bio izvan zemlje i da se zato nije mogao javljati.

Sluzbeni put u Hong Kong?
 ;D