Skip to main content

Topic: jel vas paypal zajebava? (Read 3580 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jel vas paypal zajebava?

dakle priča ide ovako
jedan dan dobijem mail da mi je paypal account limited, pomislio sam da je spam poruka, ulogiram se na paypal i vidim da sam nasumično odabran da opet verificiram paypal account i da ga naravno s tim postupkom učinim sigurnijim, i sad me j..... da pošaljem sliku osobne, vozačke bla bla
jel se još nekome to događa?
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #1
kad se ulogiram na paypal to mi kaže, dakle ne ide na drugi web, baš na paypalu
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #3
morao sam promijenit pass da.... i sigurnosna pitanja....

web im je normalan, sve je ok
kao sumnjaju da se netko ulogirao na moj paypal 11.7. pa zato sve te provjere
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #4
Meni se ista stvar dogodila prije nekoliko godina. Sad je sve OK
MAK Zapad

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #5
i meni se prije par godina isto dogodilo.....

ja sam poslal skeniranu osobnu.....
na taj način bude ti i adresa potvrđena....

ako je pravi mail od paypala, čemu strah.....  :)

lozinku in naravno nikad ne daješ, jer te to ni paypal nebu nikad tražil.... a ostalo... sve im daj  ;)
tak i tak ti kontroliraju račun  ;)

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #6
ma poslao sam sve sad čekam odgovor njihov

iritira me, trebao sam platit  nekaj jučer i pol sata prije plaćanja mi pošalju mail, i nemrem nikaj plaćat :)  a het čeka :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #7
Meni to smrdi !!!!
Dobio slicno (vidi attachment) i pisao PayPal-u koji su mi potvrdili da se radi o prijevari - navlakuši!!!

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #8
koji je link kad klikneš na plava slova u tom mailu :)

ovo je official mail od paypala i sve je ok, sad čekam samo da mi potvrde da je sve ok, uglavnom, javim ishod svega ovdje
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #9
E sad .. baj ga, bilo je 09 godine. uglavnom, opet na nekaj kaj je po dizajnu bio paypal, ali u adresi nije, nego nesto slicno.
ak nadjem budem poslal. Cini mi se da je u URL bila rijec PayPal ali uz jos neku, tako da neupuceni ljudi mogu nasjesti.


M.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #10
a dobro ak nitko ne isčita link na koji ga neki text šalje onda mu tak i treba, a te fore s virusima su mi predobre :)

ovaj link na mailu je identičan onome sa paypala, pa sam svejedno sve provjerio, sad samo čekam da me verificiraju i to je to, vjerujem da bude sve ok ;)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #11
Ma i ja vjerujem i nadam se da bu OK, ali... (uvijek neki ali :P )


M.


BTW surferi bi stvarno trebali koristiti Pingvine, kako zbori Diogen.
Ja sam nekoliko mjeseci vec na Pingvinu i ne vracam se tako lako na Window$-e
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #12
Evo skrinšut mojeg posta na konkurentski sajt , pa sam ga malo kropiral sa se ne vidi koji.

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #13
mali update

dakle poslao sam im slikane dokumente di se vidi adresa i bla bla bla sve kaj traže
nakon 2 dana sam im poslao mail u kojem sam napisao da sam sve poslao i da ih pitam što se zbiva sa mojim računom

odgovorila mi je sharon koja očito ne zna čitat mailove korisnika do kraja jer mi je napisala kako da to riješim i napisala mi je korake koje sam ja već obavio :) baš zabavno

uz to mi je napisala da vjeruju da mi je netko provlalio u paypal account, provjerio sam sve transakcije i niš mi nije skinuto....

jučer sam joj ponovio svoj mail, boldao korake koje sam obavio, i ponovo joj napisao da sam sve poslao, uz to sam ju pitao kada cca mogu očekivat da mi se netko javi vezano za taj problem, jer eto od 11.7. nemrem nikaj sa paypalom

update slijedi kada mi se jave
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: jel vas paypal zajebava?

Reply #14
update
napokon je teta sharon skupila koncentracije da pročita cijeli mail i aktivirala mi je account   :D

eto na kraju je sve ok prošlo, svako tolko ću mijenjat password na paypalu da se nebi opet ovo dogodilo....
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000