Skip to main content

Topic: MiG-29 by Flyer (Read 5130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #1
lijepo izgleda ,može neki video leta



Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #4
u brzini pregledavanja sam to ispustio, pogledao i još jednom potvrđujem -model ti je zakon. samo jedna stvar mi nije jasna u vezi takvih modela i letečih krila kako se sliječe ? mislim nema kotača .propeler na udaru..... ne razumijem. radim leteče krilo i to pitanje me muči kako ne razbiti model pri slijetanju

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #5
poz... probaj ovak kao moj kolega "hemo"  i nemaš problema!:D  :D  :D

hemo kc rc zagi
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #6
u brzini pregledavanja sam to ispustio, pogledao i još jednom potvrđujem -model ti je zakon. samo jedna stvar mi nije jasna u vezi takvih modela i letečih krila kako se sliječe ? mislim nema kotača .propeler na udaru..... ne razumijem. radim leteče krilo i to pitanje me muči kako ne razbiti model pri slijetanju

Pa skineš gas i polako ga spustiš u travu...

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #7
ekipa hvala! prvo ču ipak probati s travom 8) ,a onda si nabavljam kacigu  :D, ovo je zakon!


Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #9
 ;)

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #10
Pozdrav svim modelarima!
Samo jedna mala napomena da ne bi bilo zabune!
Ovaj mig je djelo Tomasa Hellberga koji ima svoju internet stranicu:

http://rc.tomhe.net/

Nacrt za ovaj mig se može slobodno skinuti sa te stranice kao i još drugih dobrih modela.
Šteta je ne spomenuti autora.

Pozdrav!



Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #11
Pozdrav svim modelarima!
Samo jedna mala napomena da ne bi bilo zabune!
Ovaj mig je djelo Tomasa Hellberga koji ima svoju internet stranicu:

http://rc.tomhe.net/

Nacrt za ovaj mig se može slobodno skinuti sa te stranice kao i još drugih dobrih modela.
Šteta je ne spomenuti autora.

Pozdrav!

U pravu  si!
Jedno vreme nije se moglo pristupiti toj stranici, sad vidim da je opet sve oK. Razlog zbog čega sam  prekrstio na "MiG-29 by Flyer" su male izmene nasprem tog plana...

 

Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #12
Samo da se pohalimo i u Dugom Selu leti Mig-29!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm


Odg: MiG-29 by Flyer

Reply #14
Vrlo rado napravljen prije godine i pol ali u zrak se vinuo prije mjesec dana nedostatak setupa je usporio poljetanje. Predivno leti, osijetljiv po vertikali ali nakon trimanja model za požeti vrlo stabilan, nakon njega je ekipa iz Dugog Sela brzinski u zrak digla još jednog Mig-a jednog Su-27 i Eurofightera sve od isto konstruktora i svi modeli lete ljepo!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm