Skip to main content

Topic: letenje u Dugom Selu (Read 88317 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #90
vidite kak mi imamo velike avione... Vi takve nemate  :P :P :P :P....
lp Nikola

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #91
kaj reći, bravo bojsi!!!



Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #92
prestrašan zvuk, i svaka čast na onom polijetanju, vrhunski spašeno  8)
valjda si navikao odmah na vertikalu kod pushera,
a edf nema baš toliko statičkog potiska pa ne može odmah s mjesta u vertikalu  ;)
(manje potiska u startu, ali ga i manje gubi s brzinom...)

šteta što nije letio kako treba,
a jeste li ga osposobili nakon pada pa se uploada još koji filmić ili je nešto puklo?  :(  :'(

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #93
zato karbonac ide ko po špagi

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #94
Danas je bilo super baš smo se naletjeli :) . Bumbar genijalno leti svaka cast lijo samo nastavi tako
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #96
Lija, svaka ti čast, da nisam bio spriječen i ja bi danas došao na promociju Bumbara.

BTW, ako te mući savijanje krila kod opake brzine ( i blokada elevona) , mislim da je jedini praktični način staklo 50 gr + 160 gr (za d-box -samo sprijeda) pa u vakuum!  Imam jedna takva krila doma u izradi i ne mogu se načuditi koliko je to lagano i čvrsto kada se izvakumira.

Damir



Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #99
Leti, leti DHL Denis trebaš tražit postotak za reklamu!!!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #100
Evo da i ja napišem školsku zadaću:
Danas smo Toni i ja bili u posjetu kod Martinskih Krila. Vrijeme je bilo jako loše, vjetar , hladnoća i oblaci, ali je zato ekipa bila odlična pa smo pocuclali sve baterije koje smo prije napunili. Lija je imao problema sa krilom Race Rata, pa je odlućio napraviti novo i još bolje. Ostali su letjeli Zagije i još jedan model, a to su bili Kano, Filip, Denis13 i ja. Toni nije letio modele jer je morao negdje drugdje požuriti. Posjetili su nas i neki dečki, koji su gledali naše modele i jedan tata sa kćerima.
Slike ću staviti odmah iza ove zadaće.
Damir

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #101
Još malo slika...

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #102
Fino da ste se zabavili  ;D a vidim da je i Lija sa velikim osmjehom ispratio krilo u vječna lovišta.
Bumo zrezali drugo  ;)

 

Odg: letenje u Dugom Selu

Reply #104
Fino da ste se zabavili  ;D a vidim da je i Lija sa velikim osmjehom ispratio krilo u vječna lovišta.
Bumo zrezali drugo  ;)

Budem ti se javio kad Digi iskopa dobar profil za rezanje.
A što da radim nego da se smijem nitko nije stradao i to je to jeb... krilo
I mala napomena trup je bio u zemlji jedno 30cm i nema velikih oštečenja a pao je slobodnim padom s jedno cca. 100m


lp lija

dobro da si bio pod punom ratnom spremom, sa race ratom je ašovčić obvezna dodatna oprema  ;D , žao mi je samo što sam propustio ovaj susret, je... kad kasno palim  :)