Skip to main content

Topic: GAUI - velika vijest (Read 3131 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GAUI - velika vijest

GAUI je nekoliko dana najavljivao veliku vijest za 09.04.2012.
Evo danas su je objavili.

[attach=1]

Bobby Watts je postao dio GAUI R&D tima.
Vjerovatno ga se sjecate sa SmartTalkRC video serijala sa Bertom.
Bobby je 2010. zavrsio Mechanical Engineering na University of South Carolina i imao zapazene rezultate na 3D natjecanjima
  • 1st Place- XFC 2008/2009 Team. Night Fly- XFC 2010/2011,
  • 3D Masters 2011 Team Synchro
  • 2nd place- XFC 2007/2008/2010,
  • 3rd Place- XFC 2009/3D Masters 2007
Osobno vjerujem da ce pomoci GAUI-ju da se jos vise priblizi najboljim modelima.
Odlicno su krenuli sa X5 i X6 serijom, nadam se da ce u buducnosti razviti jos bolje modele.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #1
On mi je jedan od najjačih pilota, lijepo kaj su ga vrbovali :)
Izgleda da Gaui igra sve ozbiljnije
MAK Zapad

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #2
Pih... meni bi bila velika vijest da su nekog od nas odabrali, npr. tebe... Ovak, kaj me briga  ::)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #3
Pih... meni bi bila velika vijest da su nekog od nas odabrali, npr. tebe... Ovak, kaj me briga  ::)

 Luxa u GAUI-a!!!

 ;D ;D;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: GAUI - velika vijest

Reply #5
Aaaa...nemoj se podcjenjivati,ti si jedna nova letačka zvijezda na hrvatskom nebu,ja skidam kapu,definitivno!!! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #6
e .... da mene uzmu ........... trebalo bi još puno ekipe ( u boxu ) , jer nebi stigli šarafit kak bi ja stigel lomit  :D :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #7
Aaaa...nemoj se podcjenjivati,ti si jedna nova letačka zvijezda na hrvatskom nebu,ja skidam kapu,definitivno!!! ;)

Kaj se desilo sa onim pićem? ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #8
Aaaa...nemoj se podcjenjivati,ti si jedna nova letačka zvijezda na hrvatskom nebu,ja skidam kapu,definitivno!!! ;)

Kaj se desilo sa onim pićem? ;)

Čekam još koji dan neke info pa da možemo uz pivce raspravljat o nečemu konkretno...he-he! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: GAUI - velika vijest

Reply #9
Pivica!  8)
MAK Zapad