Skip to main content

Topic: preporuka za kameru (Read 5557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: preporuka za kameru

Reply #15
želiš pravu kvalitetu i spreman si to platiti, onda je to Olympus OM-D EM-5. Ima novu stabilizaciju 5 osi u tjelu gdje malo koja kamera danas ima, kvaliteta video slike kažu da je bolja od Sony NEX 7! fullHD sa 60fps*!


[attachimg=1]


Olympus OM-D EM-5 Review

šta radi senzor kad pokušava stabilizirati sliku! Idealno za hexu!
Olympus OM-D E-M5 Image Stabilization Sensor Movements

evo detaljne specifikacije:

http://www.dpreview.com/reviews/olympusem5

*interskalarno, treba pretvosit u progresivno

Odg: preporuka za kameru

Reply #16
 sad pocinjemo pricati o zanimljivim stvarima
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: preporuka za kameru

Reply #18
Quote
ako baš gledaš full profesionalno


Preporuka za kameru a da nije go pro

Pa kaj nije Saša napisal da ne želi "pro"  8)



Odg: preporuka za kameru

Reply #21
Problem što SONY Hrvatska neće da uveze SONY NEX 5N D. U kompletu 16mm i 18-55mm OBJEKTIV ZA 5999 kn. Ameri s EBAY neće da ga šalju u CRO. Jedino da ti ga netko kupi na amazon.de ( 802 EU :'( , premda našao i za 725 EU jedan dućan u Dojčland) i donese za Uskrs.
Ja sam letio na RC JAZO sa 16mm objektivom ( 345 g) i leti 6 min do 11,1V ( 3,7V/cell pod opterećenjem).
Fotke očaravajuće. Korisio TEMPUS IR podešavajući samookidač.
Video - slika pliva. Snimao s 25fpv pošto mi PC i program za obradu "ne trpe" 60fpv a imam samo 3,2 Gb ( 4 stvarno ) memorije  - os XP 32 bit.
Postavio NEX 5N direkt na šasiju bez amortizera. Probat ću nekim materijalom ugušiti te vibracije.



Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: preporuka za kameru

Reply #22
pa nije vrag da se u RH koriste samo ovih par kamera
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

preporuka za kameru

Reply #23
Ako ima nesto da vam nece ameri slati u rh, to rijesava ovaj site:

www.uspretinac.com

Ja sam htio nikeice kojih nema u ovim krajevima i sve su uredno i usluzno odradili. Platili za mene, ja platio njima, prepakirali u Chicagu u manji paket, poslali mi na kucnu adresu. Ne mogu ih dovoljno nahvaliti...

Odg: preporuka za kameru

Reply #24
Ako ima nesto da vam nece ameri slati u rh, to rijesava ovaj site:

www.uspretinac.com

Ja sam htio nikeice kojih nema u ovim krajevima i sve su uredno i usluzno odradili. Platili za mene, ja platio njima, prepakirali u Chicagu u manji paket, poslali mi na kucnu adresu. Ne mogu ih dovoljno nahvaliti...

Kažeš, nije neki fake da maznu lovu...  ;)
A moglo bi se probati.
Samo je godišnja renta pretinca malo veća, ali više korisnika bi mogli da podijele trošak iznajmljivanja.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

 

preporuka za kameru

Reply #25
Nije fake, ja sam testirao sa jednim tenisicama i proslo je super, pogotovo jer sam ustedio cca 300 kn zbog razlike u cijeni US i EU.
Nisam uzeo godisnju nego jednokratnu uslugu ali sad sa dva frenda uzimam godisnju.