Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 56534 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

nas mali referendum

zamisljam ovu temu kao nas vlastiti referendum bez argumenata i rasprava jer ovo nije politicki forum. samo me zanima bi li nasa mala "modelarska drzava" usla u uniju ili ne.

oni koji nemaju pravo glasa radi godina na pravom referendumu na ovome ga imaju, ali bi bilo u redu da stranci bez drzavljanstva ne glasuju jer se to njih niti ne tice.

anketa ce stajati 3 dana i nakon pravog referenduma vidjet cemo jesmo li mi modelari presjek hrvatskog drustva ili smo ipak posebna grupa koja odstupa od prosjeka.

za sto realnije rezultate bilo bi super da nas glasuje sto vise. rezultati ce biti sakriveni dok modelar ne izabere jednu od opcija, a glasovanje je tajno pa prionimo s ispunjavanjem svoje modelarsko gradjanske duznosti.

sretno i nek brojniji pobijede ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #1
eewan'
glasao sam,Domovnica i Putovnica - Passport,sve vazece

moje vlastito misljenje koje ne mora svakome da odgovara,

ako Kroatija odbije da udje, vratit ce se 100 godina u nazad,
Poz.Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #2
Useljavati se u kucu koja se rusi???
  Nezele clanice bez razloga bobijeci van...




Odg: nas mali referendum

Reply #3
zamisljam ovu temu kao nas vlastiti referendum bez argumenata i rasprava jer ovo nije politicki forum. samo me zanima bi li nasa mala "modelarska drzava" usla u uniju ili ne.

oni koji nemaju pravo glasa radi godina na pravom referendumu na ovome ga imaju, ali bi bilo u redu da stranci bez drzavljanstva ne glasuju jer se to njih niti ne tice.

anketa ce stajati 3 dana i nakon pravog referenduma vidjet cemo jesmo li mi modelari presjek hrvatskog drustva ili smo ipak posebna grupa koja odstupa od prosjeka.

za sto realnije rezultate bilo bi super da nas glasuje sto vise. rezultati ce biti sakriveni dok modelar ne izabere jednu od opcija, a glasovanje je tajno pa prionimo s ispunjavanjem svoje modelarsko gradjanske duznosti.

sretno i nek brojniji pobijede ;)

Vise reklame  eewan,
inace rezultat ne ce biti vjerodostojan !

a sto Gigos predvidja, nene to se nece raspasti,pojedine kao Grcka mogu da ispadnu inace ne,
upravo za male ljude je EU dobitak,
vrijeme ce pokazati !
Poz.Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #4
Ne želim ulaziti u raspravu, ali čvrsto protiv
MAK Zapad

Odg: nas mali referendum

Reply #5
Dala Mara dukat da u kolo uđe, a daće pet da izađe.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: nas mali referendum

Reply #6
Približavanje EU je samo promijenilo metode krađe moćnika, više se ne krade na očigled nego se mora malo razmisliti i dobro upakirati otimačinu.

Približavanje EU je zaustavilo proglašenje Gospodarske zone u Jadranu, znači već smo se odrekli suvereniteta nad njim.

Zbog interesa EU u referentnoj godini hrvatska je ubila 1000 mječnih krava kao radi bolesti koja se ne liječi i ne iskorjrnjava u EU.

Ulaskom u EU napuštamo CEFTU jedino tržište s kojim imamo pozitivan izvozni rezultat i ulazimo u EU gdje imamo izrazito negativan izvozni rezultat, znači pretvaramo se u ekonomsko ROBLJE.

Zbog brige EU o našim prirodnim ljepotama, u Lonjskom polju zabranili su ispašu stoke, lov i ribolov, počeli su naplačivati lokalnom stanovništvu ulaznice u poark prirode. Rezultat na pašnjacima je podivljalo raslinje i počeli su se pretvarari u šumu, riba koja izađe iz korita za vrijeme poplavne sezone trune smrdi i širi zarazu, divljač se nekontrolirano razmnožila i čini štetu stanovništvu koje još nije iselilo a njih je jako malo. To je briga EU o našim prirodnim resursima, treba ih uništiti, kako bi dokazali da pripadamo EU.

Za vrijeme pregovora ukupna predviđena pomoć Hrvatskoj je iznosila 4% Bruto nacionalnog dohotka, Kad je bilo jasno da su pregovori završeni EU močnici su donjeli odluku da to nemože biti više od 2%. To nisu pregovori nego ucjena i EU o kojoj naši političari ne žele govoriti.

Ulaskom u EU nećemo se vratiti 100 godina unatrag nego bar 200 AustroUgarsko carstvo samo s više vlasnika koji će više tražiti.

SRETNO NAM BILO U EU
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: nas mali referendum

Reply #7
vrag će ga znat što je bolje, uvik sam bio za ulazak ali sad kad čovik vidi svašta sad sam u nedoumicip a ne znam mada sam malo više za ne, od vječitog optimiste općenito, po ovom pitanju priznajem da sam postao malo i pesimista :D, ovdje ću reči NE a neću izlaziti na referendum jer mi je malo nezgodno ići u Mostar a vi koji ćete ići glasujte po svojoj savjesti pa što bude :D, mislite svojom glavom, nemojte da ja moram misliti za vas :D, šala
mada mislim da će stvarni rezultat biti sasvim suprotan od ovog našeg jer ipak smo mi flyfreak-ovi :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: nas mali referendum

Reply #8
kako god mi glasali oni su odlucili da udjemo
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: nas mali referendum

Reply #9
I to još davno... Nema ministarstva na kojem nije obješena zastava. Na Markovom fakin trgu visi zastava... Mi smo već unutra, odavno...
MAK Zapad

Odg: nas mali referendum

Reply #10
Neznam dali su gori naši ili njihovi "Šeksovi", glasao protiv dok se situacija ne razjasni. Ne bi bili ni prva ni posljednja država koja je rekla NE na referendumu, neke su to napravile i više puta
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: nas mali referendum

Reply #11
da prosirim malo temu
prednosti i mane za nas letace ako udjemo ili ne udjemo
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: nas mali referendum

Reply #12
ja sam naravno za ulazak iako ne smatram da je unija dobra, ali...

razloge necu iznositi jer ih je previse.

problem je da svi kvantitativno zbrajamo razloge za za ili za protiv, a trebali bi kvalitativno. ako ne udjemo uskoro cemo vidjeti da su razlozi protiv bili kvalitativno puno slabiji od razloga za.

sluge smo zapadu bili mi u uniji ili ne. to je nama nasa borba dala. ;)

struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #13
dolazit će modeli na kućna vrata, eto to je plus, i nema dozvola i gluparija
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: nas mali referendum

Reply #14
Za ulazak sam u EU jer smatram da nam je u njoj mjesto i da izolacija ne vodi k dobru.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša